Mehmet Özhaseki ve Murat Köse Mamaklılarla Buluştu

Mehmet Özhaseki ve Murat Köse Mamaklılarla Buluştu

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Mamak esnafı Turan Cansu ve Nazım Eren Cansu’nun düzenlediği programla Mamaklılarla bir araya geldi.

08 Şubat 2019 - 13:06

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Mamak esnafı Turan Cansu ve Nazım Eren Cansu’nun düzenlediği programla Mamaklılarla bir araya geldi. Programa Özhaseki ve Köse’nin yanı sıra AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan,  Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Başkanı Mustafa Esen, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Mamak İlçe Yönetimi ile vatandaşlar katıldı.

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı programda Mamaklılar tarafından coşkuyla karşılanan Özhaseki ve Köse, “El ele, gönül gönüle Mamak’ta büyük çalışmalar yapacağız” dedi. Cumhur İttifakı’nın Mamak adayı olarak ayrım gözetmeksizin herkese eşit hizmet edeceklerinin altını çizen Köse, ”Mamak’ı sokak sokak biliyorum. Belediyecilik hizmeti çok daha farklı bir hizmettir. Ama insanların gönüllerine dokunamaz, gönülden gönüle bir bağ kuramazsanız hiçbir kıymeti kalmaz” dedi.

 

BALALI İŞ ADAMLARINDAN KÖSE DESTEK

Cumhur İttifakı Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği organizasyonda Balalılarla bir araya geldi. Programa Köse’nin yanı sıra AK Parti Bala Belediye Başkan Adayı Ahmet Buran, Dernek Başkanı Nihat Yıldırım ve Balalılar katıldı. Mamaklıların tamamının oylarına talip olduklarını belirten Köse, “Biz makam ve koltuk sevdalısı değiliz. Bu makamlar Hakk’a ve halka hizmet için vardır. Biz hizmet için buradayız. Cumhur İttifakı ile gücümüze güç kattık. Hep birlikte, el ele, gönül gönüle, emin adımlarla geleceğe yürüyelim. Geleceğin kilometre taşlarını hep birlikte inşa edelim. Verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi. AK Parti Belediye Başkan Adayı Buran da ben değil biz olacağız diyerek, göreve geldikleri takdirde ideolojik belediyecilik yapmayacaklarını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi
Ankara'nın 6 ilçesinde su kesintisi
Ankara'nın 6 ilçesinde su kesintisi