Melih Gökçek Hediye Dağıtmaya Devam Ediyor

Melih Gökçek Hediye Dağıtmaya Devam Ediyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu bayramda da Başkent’i ilçe ilçe dolaşarak çocuklara çifte bayram yaşatma geleneğini sürdürüyor.

24 Eylül 2015 - 09:17

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu bayramda da Başkent’i ilçe ilçe dolaşarak çocuklara çifte bayram yaşatma geleneğini sürdürüyor.
Hediye dağıtım turlarına Kurban Bayramı öncesi erken başlayan Gökçek, Çamlıdere, Kızılcahamam ve Kazan’ın ardından dün de Ayaş, Güdül, Beypazarı ve Nallıhan İlçeleri’nde top ve çeşitli hediyeler dağıtarak, çocukları sevindirdi.
Gittiği her ilçede sokakları anne ve babalarıyla birlikte dolduran çocukların heyecanlı bekleyişleriyle, balkonlardan el sallayarak selamlayan vatandaşlarla karşılanan Gökçek’in ilk durağı Ayaş oldu.
Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan’ın da eşlik ettiği ilçede Gökçek, otobüsten vatandaşları selamlayarak bayramlarını kutladı. Meydanda bulunan çocukların, “Melih Amca hoş geldin” sözleriyle karşılanan Başkan Gökçek, tüm çocuklara tek tek top, bebek, badminton raketi ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.
Meydanda bulunan çocuklar hediyeleri bir an önce almak için heyecanla otobüsün etrafını çevrelerken, büyükler de Gökçek’e el sallayarak sevgi gösterisinde bulundular ve bayramını kutladılar.  
-GÜDÜL’DE ÇOCUKLARIN HEDİYE SEVİNCİ-

Daha sonra Güdül’e hareket eden Gökçek, Ilıca Köyü’ne uğrayarak cami avlusunda bulunan vatandaşların yanına gidip bayramlaştı. Güdül Belediye Başkanı Hava Yıldırım’ın da eşlik ettiği turuna Güdül’de devam eden Gökçek, çocuklara top dağıtımını burada da sürdürdü.
Çocuklar hediyelerini alabilmek için heyecanla otobüsün etrafını sararken,  Gökçek, çocukların sıraya girmelerini isteyerek, düzenli bir şekilde hediyelerini almalarını sağladı.  
-BEYPAZARI’NDA COŞKULU İZDİHAM-

Güdül’den sonra Beypazarı’na doğru hareket eden ve hediyelerden hiçbir çocuğun mahrum kalmaması için yol üzerinde Uruş Mahallesi’ne de uğrayan Gökçek, burada bulunan çocukları da sevindirmeyi ihmal etmedi.
Beypazarı İlçesi’nde Belediye Başkanı Tuncer Kaplan tarafından karşılanan ve beraber hediye dağıtan Gökçek’i, cadde ve sokaklarda adeta izdiham oluşturan çocuklar ve aileleri sevinç gösterileriyle selamladı. İçi çeşitli hediyelerle dolu otobüsten yol kenarında bulunan ve yüzlerinde bayram coşkusuyla hediyelerini bekleyen çocuklara futbol topu, basketbol topu, badminton raketi, oyuncak bebek, oyuncak araba dağıtan Başkan Gökçek, vatandaşlardan da büyük ilgi gördü.  
-NALLIHAN’DA HEDİYE COŞKUSU-

Binlerce oyuncağın dağıtıldığı bayramlaşma turuna geç saatlere kadar devam eden Gökçek, Çayırhan’a da uğrayarak vatandaşlarla bayramlaşıp, çocuklara hediye dağıttı.
Daha sonra Nallıhan’a geçen  Gökçek, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ile birlikte otobüsten vatandaşları selamlayarak, meydan girişinde bekleyen çocuklara, tek tek hediyeler verdi.              

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otobüs Aselsan personelini taşıyan minibüse çarptı: 1 ölü, 2'si ağır 8 yaralı
Otobüs Aselsan personelini taşıyan minibüse çarptı: 1 ölü,...
Başkent'te kadın cinayeti
Başkent'te kadın cinayeti