Melih Gökçek’ten Köpek Canileri İçin Çağrı: ’’Polise...

Melih Gökçek'ten Köpek Canileri İçin Çağrı: ''Polise İhbardır''

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyada, 2 caninin, bir köpeğin kulaklarını kestiği ve yemesi için de önüne attığı görüntülerin yayınlanması üzerine, Twitter hesabından çağrıda bulunarak, “Bu canileri bulalım... Ayrıca tanıyan varsa adresini bekliyorum... Bizzat şikayetçi olacağım" dedi.

18 Ocak 2017 - 17:38

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyada, 2 caninin, bir köpeğin kulaklarını kestiği ve yemesi için de önüne attığı görüntülerin yayınlanması üzerine, Twitter hesabından çağrıda bulunarak,  “Bu canileri bulalım... Ayrıca tanıyan varsa adresini bekliyorum... Bizzat şikayetçi olacağım" dedi.   

Twitter'dan takipçi sayısı 3 milyon 670 bine ulaşan Gökçek, dün akşam "Hanım Kadın" isimli bir sosyal medya hesabında yayınlanan fotoğraf ve bu sosyal medya kullanıcısının yardım çağrısını yayınladı.

İki caninin, bir köpeğin kulaklarını kesmesi ve yemesi için de köpeğin önüne atması görüntülerini paylaşan Gökçek,  “Polise ihbardır... Bu canileri bulalım... Ayrıca tanıyan varsa adresini bekliyorum... Bizzat şikayetçi olacağım " tweet'ini attı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölbaşı Belediyesinden böceklere karşı ilaçlama
Gölbaşı Belediyesinden böceklere karşı ilaçlama
ÇANKIRI-BİR'den hemşehrilerine yardım
ÇANKIRI-BİR'den hemşehrilerine yardım