Meral Akşener: "Ankara’daki Otel Anlaşmayı Gerekçesiz...

Meral Akşener: "Ankara'daki Otel Anlaşmayı Gerekçesiz İptal Etti!"

25 Ekim'de yeni partinin açılışını yapacaklarını duyuran Meral Akşener, ilana günler yaptığı açıklama ile Ankara'da bir otelde düzenlenecek olan törenin otel tarafından iptal edildiğini duyurdu.

02 Ekim 2017 - 13:36 - Güncelleme: 02 Ekim 2017 - 13:37

25 Ekim'de yeni partinin açılışını yapacaklarını duyuran Meral Akşener, ilana günler yaptığı açıklama ile Ankara'da bir otelde düzenlenecek olan törenin otel tarafından iptal edildiğini duyurdu.

Twiiter hesabından açıklamada bulunana Akşener ''25 Ekim'de partimizin açılışını yapacağımız Ankara'daki otel, anlaşmayı iptal etti. Sebep sorduk: Sessizlik! Muhattap istedik: Sessizlik'' ifadelerini kullandı.

 

GENEL MERKEZDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Meral Akşener; kurma aşamasında oldukları partisinin Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi 2120'nci Cadde üzerinde yer alan genel merkez olarak kullanacakları binada incelemelerde bulundu. Yeni parti genel merkezinin inşaatını ziyaret eden Akşener, çalışan işçilerle görüştü.

25 Ekim'de partinin isminin açıklanacağı tören için Ankara'da bulunan bir otel ile daha önce ön anlaşma yaptıklarını anlatan Akşener şunları söyledi:

"Otelin sahipleri vazgeçme ve otellerini bize kiralayamayacaklarını bildirdi. Daha önce benzeri konularla karşı karşıya kalan sayın Erdoğan'ın bugün çok daha şiddetli bir biçimde bizim kurulacak olan partimize karşı bazı yolları tıkadığını veya tıkanmasına vesile olduğunu üzüntüyle öğrenmiş gözlemlemiş oluyoruz. Ama dün nasıl bu bariyerleri yıkıp geçtiyse bizim için de milletimiz bu bariyerleri yıkıp geçecektir."

2017/09/3305246.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x