Mermerciler Okumuş’la Devam Dedi

Mermerciler Okumuş'la Devam Dedi

Ankara Mermerciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı ANKESOB Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Genel Kurulda tek liste ile yapılan seçimde oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Ali Okumuş, güven tazeledi.

17 Ocak 2018 - 12:41

Ankara Mermerciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı ANKESOB Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Genel Kurulda  tek liste ile yapılan seçimde oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Ali Okumuş, güven tazeledi.

Ankara Hurdacılar Esnaf Odası Başkanı İrfan Çinkaya'nın divan başkanlığını yaptığı Genel Kurulda seçime tek aday olarak giren mevcut Oda Başkanı Mehmet Ali Okumuş, oy kullanan 69 üyenin tamamının oyunu alarak, tekrar Oda Başkanı seçildi.

Başkan Mehmet Ali Okumuş sonucun açıklanmasının ardından yaptığı teşekkür konuşmasında, "Genel Kurul toplantımıza katılımlarınız,  katkılarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Bugüne kadar odamıza, sektörümüze, siz değerli esnaf ve sanatkarlarımıza en iyi hizmeti verdiğimize olan inancımla yeni dönemde de  güveninizi boşa çıkarmamak için şahsım ve yönetimimle elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Bir kez daha sonucun hayırlı olmasını diliyor, hepinize bol ve helalinden kazanç diliyorum." dedi.

Ankara Mermerciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni dönem Yönetim ve Denetim Kurulu Asıl Üyeleri şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu: Mehmet Ali Okumuş (Başkan), Ekrem Uyaroğlu, Mürsel Yıldız, Habib Coşkun, Murat Özbey, Halit Yamı, Sinan Kaplan.

Denetim Kurulu: Erdal Sevil, Mehmet Ay, Ertekin Baykan.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te kar şoku
Başkent'te kar şoku
 Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı
Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı