Meryem Uzerli Büyük Mutluluğunu Takipçileriyle Paylaştı!

Meryem Uzerli Büyük Mutluluğunu Takipçileriyle Paylaştı!

Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı Hürrem Sultan rolüyle insanların büyük beğenisini kazanan Meryem Uzerli, en mutlu günlerinden birini yaşadı.

12 Şubat 2015 - 12:47

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı Hürrem Sultan rolüyle insanların büyük beğenisini kazanan Meryem Uzerli, en mutlu günlerinden birini yaşadı. 

Bugün kızı Lara’nın birinci yaş gününü kutlayan Meryem Uzerli, sevincini ünlü sosyal paylaşım sitesi İnstagram’da kendisine ait hesabından kullanıcılarıyla paylaştı.

Ünlü sanatçı yaşadığı tükenmişlik sendromu hastalığı yüzünden hayranlarını üzerek diziden ayrılıp Almanya’ya dönme kararı almıştı. Giderken dört aylık hamile olduğunu herkesten saklayan Meryem Uzerli, Almanya’da Lara’yı dünyaya getirmişti.

Sevilen oyuncu, kızının ilk yaş gününde İnstagram’da paylaştığı fotoğrafla hayranlarını da mutluluğuna ortak etti. Uzerli, paylaştığı fotoğrafın altında duygularını şu cümlelerle ifade etti:
“Lara'cığım, benim büyük sevgim, hayatımın anlamı, aldığım nefes, benim herşeyim... Gelivermiştin bana sen, tam bir yıl önce... Ve bu bir yıl boyunca, neler neler yaşamadık ki biz birlikte... Zaman zaman güldük, zaman zaman da ağladık biz beraberce... Şartsız şurtsuz ve karşılıksız sevgiyle doluydu geçirdiğimiz o her saniye... Şükrederim önce tüm ruhumla, seni var eden ve beni annen olarak seçen, O YÜCE ALLAH'a... Anne olarak sen de beni seçtiğin için, aynı sana gönülden teşekkür ettiğim gibi... Lara'cığım, benim sevgili kızım, senin ilk doğum gününü şimdi en iyi dileklerimle yürekten kutluyorum... Sen beni dünyanın en mutlu insanı ediyorsun... Senin varlığın ise, bana en büyük armağan... İyi ki doğdun, benim sevgili kızım... Ulu Tanrı seni daima korusun...❤”

Uzerli’nin bu paylaşımı kısa sürede 30 bine yakın kullanıcı tarafından beğenilerek büyük ilgi gördü.

İşte Meryem Uzerli’nin paylaştığı o fotoğraflar:           aberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölbaşı’nda sinema keyfi başlıyor
Gölbaşı’nda sinema keyfi başlıyor
NASA uzay istasyonundan Türkiye görüntüleri
NASA uzay istasyonundan Türkiye görüntüleri