Mesut Akgül’den Yeşil Beyazlı Taraftara Jest

Mesut Akgül'den Yeşil Beyazlı Taraftara Jest

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Mamak Belediyesi Basketbol Takımı’nı her daim destekleyen taraftarlara, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül jest yaptı.

27 Aralık 2018 - 13:33 - Güncelleme: 28 Aralık 2018 - 13:04

Türkiye’nin gökbilim alanında en nitelikli adresi olan Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi’ne düzenlenen gezi ile Yeşil-Beyazlılara gönül veren taraftarlar uzayın derinliklerine yolculuk gerçekleştirdi.

Gezide robotik kodlamadan, astronotların uzaydaki yaşamlarına, gezegenlerin oluşum süreçlerinden eski uygarlıkların bilimsel çalışmalarına kadar birçok konu hakkında bilgi alan taraftar kafilesi, planetaryum içerisine yerleştirilen son model simülatörleri ve sanal gerçeklik uygulamalarını deneme fırsatı buldu.

 Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi’ne sadece Mamak’tan değil Ankara dışından da birçok ziyaretçinin geldiğini ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bugün ise bu özel adreste basketbol takımımızın her daim yanında olan taraftarlarımızı ağırladık. Takımımız için verdikleri desteği karşılıksız bırakmayarak onların evren hakkında merak ettikleri birçok soruya cevap bulmalarına, kodlama, robotik, mekanik ve elektronik eğitimlerin nasıl yapıldığını yerinde görmelerine vesile olduk” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korona virüs nedeniyle 5 semt pazarı kapatıldı
Korona virüs nedeniyle 5 semt pazarı kapatıldı
Ankara'da akrabalar arasında arazi kavgası: 3 ölü, 1 yaralı
Ankara'da akrabalar arasında arazi kavgası: 3 ölü, 1 yaralı