Mesut Akgül’e Milli İrade Teşekkürü

Mesut Akgül'e Milli İrade Teşekkürü

15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde Mamaklı vatandaşlarla birlikte olayın ilk anından itibaren tankların önüne çıkarak darbeye dur diyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e bir teşekkür de Türkiye İmam Hatipler Birliği’nden geldi.

11 Ekim 2016 - 10:39

15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde Mamaklı vatandaşlarla birlikte olayın ilk anından itibaren tankların önüne çıkarak darbeye dur diyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e bir teşekkür de Türkiye İmam Hatipler Birliği’nden geldi. Aynı zamanda 15 Temmuz’un ilk kitabının da yazarı olan Türkiye İmam Hatipler Birliği Başkanı Muhammet Samet Akkaya, Akgül’e kitabını hediye etti. ‘İstiklal Mücadelesi Veren Bir Milletin Kahramanlık Destanı’ isimli kitabıyla 15 Temmuz ve sonrasında yaşananları kaleme alan Akkaya o gece yaşadıklarını şöyle dile gitirdi: “Olayın ilk anından itibaren sizleri ilçe teşkilatının önündeydiniz. O gece sizin orda olmanız bizlere de büyük bir güç verdi. Başkanlığını yaptığımız STK’lar aracılığı ile İHL’lileri organize edip, darbecilere karşı harekete geçirdik” dedi.  

 

 

MİLLET BİR DESTAN YAZDI

15 Temmuz’da genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle milletin bir destan yazdığını dile getiren Akgül: “15 Temmuz’u asla unutturmayacağız. Bu manada yapılan her türlü çalışmayı da önemsiyoruz. O gece yaşananların kaleme alındığı böyle eserler aynı zamanda gelecek nesillere bırakılan birer eserdir” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
"Sarıkız" tedirginliği