Meteoroloji’den Açıklama! Önce Yaz Sonra Bahar Havası! İşte...
  • Reklam

Meteoroloji'den Açıklama! Önce Yaz Sonra Bahar Havası! İşte Ankara'da Hava Durumu...

Ankara'da yaz havası erken geliyor. Hissedilen sıcaklıkların 30 dereceyi bulması beklenen hava durumunun, Perşembe gününden sonra ani düşüş göstereceği kaydediliyor. İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son sıcaklık tahminleri ve Ankara'da hava durumu...

18 Nisan 2018 - 09:36 - Güncelleme: 18 Nisan 2018 - 09:36

Ankara'da yaz havası erken geliyor. Hissedilen sıcaklıkların 30 dereceyi bulması beklenen hava durumunun, Perşembe gününden sonra ani düşüş göstereceği kaydediliyor. İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son sıcaklık tahminleri ve Ankara'da hava durumu...

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Başkent Ankara'da 17 Nisan Salı, 18 Nisan Çarşamba ve 19 Nisan Perşembe günleri için son hava tahminlerini açıkladı. Yapılan açıklamada Ankara'da hafta içi sıcaklıkların 27 dereceye kadar yükselmesi ve yaz aylarını aratmayacak sıcaklıkların yaşanması bekleniyor.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, tüm yurtta ve Ankara'da hafta içi yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Sıcaklığın 27 dereceyi bulacağı Çarşamba gününün ardından ise, hava durumunda ani sıcaklık düşüşünün yaşanacağı ifade ediliyor. Yetkililer, ani hava değişiklikleri nedeniyle vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyarıyor.

 

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Ankara'da havanın,  

 

17 Nisan Salı günü 25 derece, parçalı bulutlu ve güneşli,

18 Nisan Çarşamba günü 27 derece, az bulutlu ve güneşli,

19 Nisan Perşembe günü 19 derece ve çok bulutlu olması bekleniyor.  

 

En düşük sıcaklıkların 17 Nisan Salı 7 derece, 18 Nisan Çarşamba 10 derece ve 19 Nisan Perşembe 10 derece olacağı tahmin ediliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..