MHP Ankara İl Başkanı’ndan ’’Kadınlar Günü’’ Mesajı

MHP Ankara İl Başkanı'ndan ''Kadınlar Günü'' Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir mesaj yayınladı.

07 Mart 2015 - 11:22

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir mesaj yayınladı.   Çetinkaya mesajında şu ifadeleri kullandı:   "8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada ve Türkiye’mizde, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu bir hayat özlem ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak yıllardan beri kutlanmaktadır. Acıyla yoğrulan her zaman baş tacımız kadınlarımız, sabırla bilenen yine onlar. Kadınlarımız ki; doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerlerimizdir.   Türk tarihinde her zaman ön planda yen alan kadınlarımız, üstlendikleri görevleri her zaman fedakârca ve çekinmeden yerine getirmişlerdir. Ne acıdır ki son yıllarda kadınlarımızın muhatap olduğu ve bizleri son derece kaygılandıran insanlık dışı muamelelerin tamamen yok edilmesi adına sorumluluk sahibi herkesin üzerine düşeni eksiksiz yerine getirmesini diliyorum.
Bu vesileyle fedakârlığın, sabrın, sevginin ve güzelliğin mimarları olan Türk kadınının 8 Mart Kadınlar Gününü tebrik ediyor; sağlık ve mutluluklar diliyorum."      

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak