En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Milli tekvandocu Hakan Reçber'e Ankara'da coşkulu karşılama

Spor 27.07.2021, 15:41

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalya alan milli tekvandocu Hakan Reçber, Türkiye’ye döndü. 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Bosna Hersekli rakibi Nedzad Husic'i mağlup ederek bronz madalya alan milli tekvandocu Hakan Reçber, Türkiye’ye döndü. Ankara Esenboğa Havalimanı’nda sevenleri tarafından karşılanan Reçber, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Pandemi dolayısıyla müsabakaların seyircisiz oynandığı için çok heyecanlı geçmediğini dile getiren Hakan Reçber, “Ekranların başında beni izleyenlerin olduğunu bilmek bana güç verdi. Elimden geleni yaptım ve bronz madalyayı kazandım. İnşallah daha iyilerini de yapacağım. Maça kadar çeşitli heyecanlar ve duygular oluyor ama maça çıkınca unutuyorum hepsini. Burada da aynısı oldu. Turnuvanın büyüklüğü önemli olmuyor. Gençlere bu sporu tavsiye ediyorum. Hem disiplin olarak hem de sosyal hayata çok katkısı var. Pes etmedikleri sürece kesinlikle başarılı olurlar” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
OYA 2 yıl önce
Murat meşakkattir. Beklentiler de derttir. Belki başkalarının mutluluğu ile mutlu olmak da iyi gelebilir. Çocuklarımızın mutluluğu, arkadaş ve dostlarımızın mutluluğu ile mutlu olmak. Ama başkaları için yaşamak değil bu çok acı verir. Hayat farkında o***lar ve düşünebilenler için yeterince kötü zaten. Kalabalıklarda hayatı sürdürmek. Bizi hep korkutan şeyler yüzünden umutlarımız var. Zaman anı yaşamak zamanı artık. O gelecek zaman yeterince büyük ve çok zor zaman. Kendimiz kalamayacağımız, korkularımızda, umutlarımızla bazen varlık içinde yokluk çekebileceğimiz zamanlar. Ama anı yaşarken yokluk içinde VAR olduğumuzu kendimize kabul ettirebiliriz. Ataman Kalebozan, hocam yine ufuk açıcısınız. Muhteşem bir yazı olmuş. Teşekkürler.