Murat Köse Asker Uğurlama Törenine Katıldı

Murat Köse Asker Uğurlama Törenine Katıldı

06 Şubat 2019 - 14:25 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 14:25

AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Kutludüğün Mahallesi’nde asker uğurlama törenine katıldı.

Vatani görevini yapacak Ali Altay’a hayırlı tezkereler dileyen Köse, “Askerlik bir nöbet değişimidir, dün bizler nöbet tuttuk, şimdi ise bizim çocuklarımız nöbet tutacak. Ezan, bayrak, vatan toprağı mukaddesatımızdır. Vatanı korumak önemli bir görevdir bizim için. Bu mukaddes görevi yapmak üzere evlatlarını cepheye gönderen anne ve babalarımıza hayırlı mübarek olsun. Dualarla gönderiyoruz, inşallah sağ salim ailesine, evine dönecek” dedi.

Köse, askere gidecek gence Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

KÖSE'DEN ÖZEL ÇOCUKLARA ZİYARET

AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, ilçede hizmet veren Çisem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, burada eğitim gören özel çocuklarla bir araya geldi. Kendisinin de bir eğitimci olduğunu ifade eden Köse, “Eğitime verilen her türlü destek önemli. Özellikle engelli öğrencilerimize yönelik yapılan yatırımlar çocuklarımız hayata daha pozitif bakabilmelerine olanak sunuyor” dedi.

Özel eğitim merkezinde çalışan öğretmenlerimizin güzel ve hayırlı bir hizmet yaptıklarını kaydeden Köse, “Özel çocuklarımızı topluma kazandırma, onların sosyalleşmesi gayreti içinde fedakarca görev yapan öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyorum, bu okullarımızla her zaman yakından ilgileneceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kovboylar koronaya karşı
Kovboylar koronaya karşı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı