Murat Köse Mamaklı Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Murat Köse Mamaklı Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, şehit Metin Sezer’in annesi Emine Sezer’i ziyaret etti.

14 Mart 2019 - 10:47

Cumhur İttifakı Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan ile birlikte General Zeki Doğan Mahallesi’nde, 1992 yılında Şırnak’ın Uludere İlçesi’nde şehit olan Metin Sezer’in annesi Emine Sezer’i ziyaret etti. Köse, Şehit’in annesiyle yakından ilgilenerek, istek ve taleplerini not etti. Yaşlı kadına her zaman yanında olacaklarını söyleyen Köse, “Şehadete eren kardeşimiz ne mutlu ki Peygamberimize komşu olacak. Tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, ailesi ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Yaşlı kadının telefonu çalması üzerine gelen çağrıya da cevap veren Köse, yaşlı teyzeye su testisinden su ikram etti. Arslan ve Köse’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren yaşlı kadın da Köse’ye teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Doğukent Platformu
    2 ay önce
    Mamak Kusunlar Köyü sakinleri, 25 yıl önce eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından kendilerine söz verilen Doğukent Projesi’nin başlamasını bekliyor. 25 yıldır 140.000 vatandaşın Doğukent Projesinin hayata geçirileceği günü beklediğini ifade eden Mamak Doğukent Platformu Başkanı Yaşar BOLAT, “Melih Başkan bundan 25 yıl önce Kusunlar Köyü Camii önüne gelerek bizimle top***tı yaptı, Yapı*** top***tıda Başkan GÖKÇEK ile anlaştıklarını belirten Kusunlar köyü sakinleri aradan 25 yıl geçti ve artık bu projenin birileri tarafından hayata geçilmesini bekliyoruz” dedi. “KUNDAKDAKİ ÇOCUK ASKERİ GİDİP GELDİ” BOLAT, “Arsa emlak vergilerini ödemeye gücümüz kalmadı. Arsalarımızı düşük fiyata satmak zorunda kalıyoruz. Ankara’nın en ücra köşelerinde dev binalar yükseliyor. Doğukent Projesi’nin de bir an önce hayata geçirilmesini bekliyoruz. 25 yıl önce kundaktaki çocuklar askere gidip geldi. https://www.yakupabdal.com/kundakdaki-cocuk-askeri-gidip-geldi.html
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x