Murat Köse: "Odak Noktamız İnsan Olacak"

Murat Köse: "Odak Noktamız İnsan Olacak"

Seçim çalışmalarına hız veren Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Köse’nin bu kez adresi Abidinpaşa esnafı oldu. 

12 Ocak 2019 - 13:19 - Güncelleme: 14 Ocak 2019 - 15:25

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinde Köse,"Mamak’ın her kesimiyle birlikte hareket ederek ilçemizde çok güzel çalışmalara imza atmak için yola çıktık. Halkımızın hizmetkârı olarak çıktığımız hizmet yolculuğunda, yapacağımız çalışmalarda odak noktamız insan olacak. Kentini 24 saat takip eden bir belediyecilik anlayışı olacak” dedi.

Esnaf gezisinin ardından Köse, ilçede faaliyet gösteren dernekleri ziyaret etti. İlk olarak Mamak Muhtarlar Derneği’nde muhtarlarla bir araya gelen Köse, “Muhtarlar mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız.Mahalleli ile belediye arasındaki köprü görevini üstlenen temsilcilerimiz. Siz değerli muhtarlarımız bizlere kılavuzluk edecek, vatandaşımızla o bağı kuracak. Bu kurulacak olan bağ ile vatandaşlarımızın, nasıl bir Mamak istediğini, ilçemiz için neler hayal ettiklerinin cevaplarını alıp ona göre hizmet edeceğiz” dedi.

 

STKLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÜÇLENDİRİYOR

Mamak Belediye Başkan Adayı Köse’nin ikinci durağı ise Erzurum İspir Karakarmış Köy Derneği oldu. Zengin bir kültür mirasına sahip olan ülkemizin kültürel değerlerinin yaşatılması ve tanıtılmasına yardımcı olmak amacıyla kurulan derneklerin birlik ve beraberliğin, sevgi, barış ve kardeşliğin yaygınlaşmasında çok etkin rol oynadığını ifade eden Köse, “Memleket tanıtımı ve hemşeri sorunlarının çözümü noktasında etkin rol oynayan sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olacağız” dedi. 

 

KÖSE KAYAŞLILARLA BULUŞTU

Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, ilk mahalle buluşmasını Kayaş Mahalle sakinleri ile gerçekleştirdi. Bakkallar Bayi Odası Lokali’nde gerçekleşen buluşmaya vatandaşın da ilgisi yoğun oldu. Mahalle sakinleri ile gerçekleşen toplantıda güzel Mamak’ı daha da güzel yapmak için uygulanabilir projeler ürettiklerini kaydeden Köse, “ Amacımız ilçemize yeni imajlar kazandırmak. Bunu da hep beraber gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Bölgede yaşayan herkese ayrım gözetmeksizin hizmet edeceklerini de ifade eden Köse, “ Şehrül-emin olmak istiyoruz. Bu anlayış ile şehrimizi sürekli inceleyeceğiz” dedi. Seçim sürecine de değinen Köse, “Bu zaman diliminde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinliyor, yapacaklarımız konusunda sürekli istişarelerde bulunuyoruz. Bu istişarelerden de güzel şeyler çıkıyor. İlerleyen süreçlerde de Mamak’a hangi güzel eserler katacağımızı siz değerli vatandaşlarımızla da paylaşacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
"Sarıkız" tedirginliği