NeoStrata Skin Active  

NeoStrata Skin Active  

04 Ocak 2017 - 15:29

Zamanın izlerine karşı koymak imkânsız. Ünlü bir uzman o meşhur sözünde yüzün insanın yaşanmışlıklarının göstergesi olduğunu söyler ki bu söz aslında çok da doğru bir sözdür.

 

Geçen yıllar en çok insanın yüzünde kendini belli eder. Peki yaş almaya bağlı olarak insanın karşısına neler çıkar hep birlikte Skin Active serisi ile bakalım:

 

Lekeler: Evet lekeler sadece güneş yüzünden yani bir tür yanlış güneşlenmeden dolayı insanların karşısına çıkmaz. Yıllar kendini en çok ellerde belli eder. Alında koyulaşmalar başlar, ellerde benekler, çok hoş durmaz elbet ama işte yılların izleri

Kırışıklıklar: Hücre yenilenmesinin tamamlanmasıyla beraber mimik çizgileri ufaktan kendini belli eder, ilerleyen yıllarda ise çizgiler daha bir derinlik kazanır.

Sıkılık Kaybı: Newton boşuna dememiş yerçekimi yasası diye, ciltte sarkmalar başlar zira cilt esnekliğini kaybetmeye başlar.

Maalesef insanoğlu ölümsüzlüğü bulamadığı gibi bunun da çaresini henüz bulabilmiş değil ama yine de bu konuda yapılabilecek şeyler yok değil, sağlıklı bir yaşlanma ve yaşlanmayı geciktirmek için temel yapılabilecek, dikkat edilecek şeyler ise şunlar:

·         Düzenli uyku: Günde 7 saat kaliteli uyku.

·         3 beyazdan uzak durma: Un, şeker, tuz cildin düşmanı olduğundan erken yaşlılığın en önemli nedenleri arasında.

·         Spor yapma: Ama yürüyüş, ama tenis uyarınıza nasıl gelirse

·         Sigara, alkol: Sigara ve alkolün yaşlandırdığını hemen herkes biliyor zaten.

·         Cilt temizliği: Cildin temizlenmesi, gece yatmadan önce makyajın temizlenmesi şart

·         Su: Bol bol su içme, güne başlarken ılık su içmek cildin nemlenmesi için şart.

Tüm bunlara dikkat edilse bile yine de yaşlanmaya karşı durmak olanaksız olduğundan kozmetik endüstrisinde doğru ürünler kullanarak ya da plastik cerrahiden yardım alınarak bu sorunu en aza indirgemek mümkün.

Lakin kozmetik sektörü de tam bir umman ve farklı markaların çok geniş yelpazede değişik anti aging ürünleri bulunuyor. Kimi sadece kırışıklık gidermek için, kimi lekelerin görünürlüğünü azaltmak için, kimisi de sarkmalar için olabiliyor.

 

Yine de kozmetik ürünlerini alırken doğru markaların doğru ürünlerini almak şart. İşte bu alanda en iyilerden birisi de Neostrata markasının ürünleri. Neostrata 27 yıllık bir Amerikan markası. Tamamen dermokozmetik ürünler üretiyorlar ve ürünleri paraben içermiyor. Ürünler tamamen doğal.

Gelelim bu sorun için olan ürünün adına Neostrata Skin Aktive. Bu komplike bir yaşlılık karşıtı ürün.

Ürünün faydaları ve özelikleri için ise şunları bir çırpıda söylemek mümkün:

·         Paraben içermiyor

·         Cilde doğal bakım yapıyor ve temel bir nemlendirme sağlıyor

·         Kolajen üretimini artırıyor

·         Kırışıklıkların oluşumunu engelliyor, olan kırışıklıkların görünümünü azaltıyor

·         Cilde gerginlik kazandırıp, cildi sıkılaştırıyor

·         Kimyasal içermiyor

·         Ciltte lekelerin görünürlüğünü ortadan kaldırıyor

·         Cildin daha dolgun görünmesini sağlıyor

·         Cilde parlaklık kazandırıyor

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x