Nevzat Ceylan AHİD Etimesgut Şubesi Tarafından Düzenlenen İftar...

Nevzat Ceylan AHİD Etimesgut Şubesi Tarafından Düzenlenen İftar Programına Katıldı

Seçim çalışmalarını her gün ayrı bir ilçede sürdüren Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan AHİD Ankaralılar Derneği Etimesgut şubesi tarafından düzenlenen iftara katıldı.

01 Haziran 2018 - 09:58

Seçim çalışmalarını her gün ayrı bir ilçede sürdüren Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan  AHİD Ankaralılar Derneği Etimesgut şubesi tarafından düzenlenen iftara katıldı.

 

TRAFİK SORUNU ORTADAN KALKACAK

Düzenlenen iftar programında Etimesgutlularla bir arada olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Ceylan, AHİD Etimesgut şubesi başkanı Cafer Yörük’e bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ederim dedi.

Yer sofrasında yenen iftar yemeğinin ardından konuşan Ceylan; Etimesgut Ankara’nın en hızlı büyüyen ilçesi, hükümetimizin Etimesgut’a yaptığı yatırımlar hız kesmeden devam edecek dedi.  Etimesgut’un en önemli sıkıntısının trafik olduğunu  belirten Ceylan; yeni açılan Bağlıca Bulvarı ve hizmete giren Başkentray ile trafiğinin rahatladığını, cadde üzerindeki bazı binalar için yapılacak kamulaştırmalarla birlikte istasyon caddesinin trafik probleminin tamamen çözüleceğini söyledi.

 

İSTİKRAR SÜREKLİ OLACAK

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında bilgiler veren Ceylan; bu sistemle koalisyonlar tarihe karışıyor, seçimlerin hemen ardından hükümet icraatlarına başlıyor dedi. Yeni dönemde bürokratik oligarşinin ortadan kalkacağını ve devlet işleyişinin büyük bir hız kazanacağını, istikrarın sürekli hale geleceğini aktaran Ceylan, 24 Haziran’ın Türkiye için bir dönüm noktası olacağını söyledi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile 16 yılda yaptığımız sayısız hizmet ve projelerin daha fazlasını 5 yılda yapabileceğiz dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Günü kurtarmaya değil, geleceğe mührümüzü vurmaya odaklandık”
“Günü kurtarmaya değil, geleceğe mührümüzü vurmaya...
Tulumtaş Mağarası, turizmin göz bebeği olmaya aday
Tulumtaş Mağarası, turizmin göz bebeği olmaya aday