Nevzat Ceylan AHİD’i Ziyaret Etti

Nevzat Ceylan AHİD'i Ziyaret Etti

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan Ankaralılar ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği’ne (AHİD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

10 Eylül 2016 - 00:14 - Güncelleme: 10 Eylül 2016 - 01:26

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan Ankaralılar ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği’ne (AHİD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AHİD’in Ankaralılar için önemli bir STK olduğunu ifade eden Nevzat Ceylan, “AHİD bizim önem verdiğimiz ve köklü geçmişe sahip olan bir dernek. Kabul etmek gerekir ki her şey şahıslarla ilgili. Bir dönem parlak dönem yaşıyor, bir dönem sönük geçiyor. Ben inanıyorum ki bu dönem AHİD için parlak bir dönem olacak. AHİD Ankara için güzel bir marka. Bizim bu markaya sahip çıkmamız, yaşatmamız lazım. Biz yıllardan bu yana STK’ların hep destekçisi olduk" ifadelerini kullandı.

 

LOBİCİLİK ÖNEMLİ

Lobiciliğin önemini vurgulayan Ceylan, “STK demek lobi demek. Ankara’nın lobisi yok. Biz bu noktada zayıfız. AHİD’e de bu noktada büyük görev düşüyor. Lobiciliği çok iyi okumamız lazım. Büyük projeleri yürütme konusunda siyasi isimlerle, diğer STK’larla hareket edilmesi lazım. Hep beraber çaba sarf etmemiz lazım. Siz güzel bir çatı oluşturmuşsunuz. İnşallah bu şekilde de devam edersiniz. Lobicilikte illa Ankaralı olsun demiyorum, Ankara’da yaşayan diğer kesimlerden de destek almak lazım. Ankaralı olmayıp Ankara’ya hizmeti görev edinen bürokratlar var, siyasiler var. İnşallah güzel işleri hep birlikte yapacağımızı yine dile getiriyorum. Ankara’nın önemli markalarından olan AHİD’in Ankara için güzel hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” şeklinde konuştu.

 

BİZLERE GÜÇ VERECEK

AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AHİD Ankaralılar Derneği olarak Ankara için yapacağımız çok şey var. Sizlerle birlik beraberlik içinde olmak, birlikte çalışmak bize güç verecektir. Biz yeni seçildik, yeni yönetimiz, bugün ilk Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştireceğiz. İnşallah sizlerin de desteği ile Ankaramız için elimizden gayreti göstereceğiz” dedi.

2016/09/6305138.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da bir mahalle karantinaya alındı
Ankara'da bir mahalle karantinaya alındı
Silahlı saldırıya uğrayan kadın hayatını kaybetti
Silahlı saldırıya uğrayan kadın hayatını kaybetti