Nevzat Ceylan Yaşlı Ve Engelli Vatandaşların Taleplerini Dinledi

Nevzat Ceylan Yaşlı Ve Engelli Vatandaşların Taleplerini Dinledi

AK Parti Ankara 3.Bölge milletvekili adayı Nevzat Ceylan seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

08 Haziran 2018 - 11:40

AK Parti Ankara 3.Bölge milletvekili adayı Nevzat Ceylan seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Seçim bölgesini ziyaretlerinde vatandaşlarla birebir ilgilenmeye özen gösteren Ceylan, gittiği her yerde yaşlı ve engelli vatandaşlara özel ilgi ve alaka gösteriyor.

 

ENGELLERİ AŞIYORUZ

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Ankara Milletvekili ve 3.bölge milletvekili adayı Nevzat Ceylan ziyaret gerçekleştirdiği yerlerde yaşlı ve engelli vatandaşlarla birebir ilgilenmeye, onların isteklerini dinlemeye özen gösteriyor.

AK Parti iktidarı ile birlikte engellilerin hayatının değiştiğini söyleyen Ceylan, bugüne kadar yapılan yasal düzenlemelerle birlikte engelli vatandaşlarımız artık toplumsal hayatta rol almaya başladılar dedi. 2002 yılına kadar kamuda istihdam edilen engelli sayısının 5 bin iken şu anda 50 bini geçtiğini belirten Ceylan, ayrıca yaşlılarımız için verilen yardımların son 16 yılda sürekli arttığını ve artmaya da devam edeceğini söyledi.

Türkiye’de 8,5 milyon engelli ve 7 milyon yaşlı olduğunu aktaran Ceylan, toplumların gelişmişlik düzeyini gösteren en önemli unsurlardan biri engelli ve yaşlı vatandaşlarına verdiği değerdir. Bizler bu vatandaşlarımıza sahip çıkmalı ve onlara gerekli ilgi ve sevgiyi göstermeliyiz, onlar başımızın tacı" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent’te elektrik hattı yenileme çalışmaları başlıyor
Başkent’te elektrik hattı yenileme çalışmaları başlıyor
Başkent’te bisiklet tutkunlarına büyükşehir parkları ev sahipliği yapıyor
Başkent’te bisiklet tutkunlarına büyükşehir parkları ev...