ORTAK AKIL YÖNETİMİ DEVAM EDİYOR! Mustafa Tuna 420 Muhtarla...

ORTAK AKIL YÖNETİMİ DEVAM EDİYOR! Mustafa Tuna 420 Muhtarla Haymana'da Buluşacak! İşte 'O' Buluşmanın Detayları...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent’i, Başkentlilerle “ortak akıl” ilkesi çerçevesinde yönetmeye devam ediyor.

20 Ekim 2018 - 11:22

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent’i, Başkentlilerle “ortak akıl” ilkesi çerçevesinde yönetmeye devam ediyor. Her hafta ilçe ziyaretleri gerçekleştiren ve başta vatandaşlar olmak üzere sivil toplum örgütleriyle, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Tuna, bu sefer Başkent’teki muhtarlarla bir araya gelecek.

 

BÜYÜK BULUŞMA

Haymana’da 22-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek “Büyük Buluşma”da Başkan Tuna, 420 muhtar ile yüz yüze görüşecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetler, yapılacak projeler ve yeni yatırımlar hakkında muhtarlara bilgi verecek olan Başkan Tuna, muhtarların kendi mahalleriyle ilgili taleplerini de tek tek dinleyecek. 25 ilçeden 420 muhtarın katılacağı “Büyük Buluşma”da muhtarlar ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin 7 ayrı biriminin kuracağı stantlarda taleplerini de yazılı olarak iletecek. Ulaşımdan kentsel dönüşüme, sosyal ve kültürel faaliyetlerden alt-üst yapı çalışmalarına kadar pek çok konudaki çalışmaların detayları muhtarlara anlatılacak.

 

HER ŞEY DAHA GÜZEL BİR ANKARA İÇİN

Başkent’in en ücra noktasına kadar yapılacak çalışmaların ve çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı toplantı Başkan Tuna’nın sunumuyla başlayacak. “Ortak akıl” ilkesiyle tüm Başkentlilerle birlikte el ele yönetim anlayışını benimseyen ve çalışmaları bu yönde gerçekleştiren Başkan Tuna, daha önce de defalarca muhtarlarla bir araya gelerek, talepleri dinlemişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korona virüs nedeniyle 5 semt pazarı kapatıldı
Korona virüs nedeniyle 5 semt pazarı kapatıldı
Ankara'da akrabalar arasında arazi kavgası: 3 ölü, 1 yaralı
Ankara'da akrabalar arasında arazi kavgası: 3 ölü, 1 yaralı