Ostim’de Lezzetin Yeni Adı: Osmanlı Döner - Pide

Ostim'de Lezzetin Yeni Adı: Osmanlı Döner - Pide

Ankara Ostim’de bulunan şık tasarımı, lezzetli mutfağı ve güzel sunumları ile ''OSMANLI DÖNER&PİDE'' hizmetinizde...

25 Mart 2016 - 16:37

HABER ANKARA / ADVERTORIAL -  Ankara Ostim’de bulunan şık tasarımı, lezzetli mutfağı ve güzel sunumları ile ‘’OSMANLI DÖNER&PİDE’’ hizmetinizde...


Döner, pide ve ızgara çeşitleriyle damak tadınızın yeni markası olmaya aday olan Osmanlı Döner&Pdie Salonu’nda, gerek hizmet gerek kalite farkını görecek, kendinizi huzurlu ziyafet sofralarında her zaman olduğu gibi özel ve rahat hissedeceksiniz.


Ostim’e yolunuz düşerse ya da etin kalitelisini tatmak isterseniz Osmanlı Döner&Pdie Salonu’na uğrayın. Asla pişman olmayacaksınız...

Osmanlı Mutfağı’nın başarılı bir temsilcisi olduğumuza inanıyor, en kaliteli sunum hizmetimizle hep birlikte uzun yıllar güzel lezzetleri birlikte tatmayı temenni ediyoruz.
    İLETİŞİM BİLGİLERİ:   Adres: 100.Yıl Bulvarı No:35 Ostim Telefon: 0312 385 89 55   -  0530 684 07 55               HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Restoran ve kafeler hizmet vermeye başladı
Restoran ve kafeler hizmet vermeye başladı