Özel Öğrencilerin Eğitimi Sevgi İle ’Saygı’da Başlar!

Özel Öğrencilerin Eğitimi Sevgi İle 'Saygı'da Başlar!

Geride bıraktığı 15 yılın ardından Ankara'nın en köklü eğitim kurumları arasında yer alan Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu, engelli çocukların eğitimi için yeni dönem kayıtları devam ediyor.

15 Eylül 2015 - 10:32

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Geride bıraktığı 15 yılın ardından Ankara'nın en köklü eğitim kurumları arasında yer alan Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu, engelli çocukların eğitimi için yeni dönem kayıtlarına başladı.   Özel öğrencilerin tüm masraflarının devlet tarafından karşılandığı Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu, yeni eğitim dönemine de iddialı giriyor. Düzenlediği sosyal aktiviteler, özel öğrencilere yüksek ve güler yüzlü eğitim anlayışı ve aileleri de eğitime entegre eden bütüncül bir yapıyla hizmet veren Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu, felsefesi ile dikkat çekiyor: "Engellilere ve haklarına yönelik farkındalık oluşturmak bir fedakarlık ve merhamet meselesi değil, insan olmaktan kaynaklanan doğal haklara saygı meselesidir."   Birçok ödül almış mehter takımı, futsal spor takımı, yıl sonu konserleri, kültürel aktiviteler ve yıl sonu pikniği ile alanında oldukça ses getiren çalışmaları başarıyla gerçekleştiren Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu, yeni dönemde de özel öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermek için hazır!     Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu'nda Uygulanan Programlar:   - Zihinsel Engelliler - Bedensel Engelliler - Görme Engelliler - İşitme Engelliler - Otistik Engelliler     Okullar:   - İlkokul - Orta okul - Eğitim uygulama okulu     Uygulanan Yöntemler:   - Konuşma Terapisi - PECS Yöntemi - OÇİDEP Yöntemi - MONTESSORİ Yöntemi - ABA Yöntemi - Müzikli Terapi       Özel Saygı 'Özel' Eğitim Okulu kurucusu Güçlü Şenel, yeni kayıt dönemi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Yürüyemeyen bir çocuğun adım attığını görmek, okuyamayan bir çocuğun okuduğunu görmek veya yeterli olmadığı halde bir çocuğun parmağını oynatması bile bizim için büyük mutluluk. Bir insan kendi çocuğunu ne kadar çok seviyorsa bir başka ailenin özel çocuğunu da o kadar çok sevmeli ki bu işte başarı yakalanabilsin." ifadelerini kullandı.       İLETİŞİM BİLGİLERİ
Çiçekli Mahallesi, Çamlık Sokak No:5, Keçiören / Ankara 0312 358 0 444 0312 358 68 20 saygi@saygi.com.tr www.saygi.com.tr             HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pursaklar’da parklar pandemi sonrasına hazırlanıyor
Pursaklar’da parklar pandemi sonrasına hazırlanıyor
YHT'ler yeniden seferlerine başladı
YHT'ler yeniden seferlerine başladı