’’Parti Gözetmeksizin Her İlçeye Eşit Mesafede Hizmet...

''Parti Gözetmeksizin Her İlçeye Eşit Mesafede Hizmet Edeceğiz''

Başkent’in ilçe belediye başkan ve Büyükşehir Meclis üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.  Mustafa Tuna’ya tebrik ziyaretinde bulundular.

13 Kasım 2017 - 16:07 - Güncelleme: 13 Kasım 2017 - 16:07

Hafta içinde Büyükşehir Belediyesi'nin birim ve şirketlerinden çalışmalara ilişkin brifingler alan Tuna, hafta sonunu da ilçe belediye başkanları ile Büyükşehir Belediye Meclis üyelerine ayırdı. 

Tuna, ilçe belediye başkanı ve büyükşehir meclis üyeleri ile beraberindekileri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı ile birlikte makamında ağırladı.

 

İlçe belediye başkanlarının da çoğunun katıldığı kabulde, tebriklerin ardından ilçelerin sorun ve taleplerini dinleyen Tuna, alt yapıdan, kentsel dönüşüme, sosyal ve kültürel çalışmalardan, Pazar yerlerine, su, imar ve yol gibi pek çok talebi dinleyerek çözüm yolları konusunda gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi. 

 

Her çalışmada önceliğinin vatandaşın talep ve isteği olduğunun altını çizen Tuna, ziyaretçilerine sık sık “Her zaman önceliğimiz vatandaş memnuniyeti. Halk ne istiyorsa, ben de o konuya katılırım” önerisinde de bulundu. Başkan Tuna, ziyaretine gelenlere ayrıca, “Felsefemiz; dürüst, şeffaf ve adil olmak. Her ilçeye, parti gözetmeksizin eşit mesafede hizmet sunacağız”  dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Günü kurtarmaya değil, geleceğe mührümüzü vurmaya odaklandık”
“Günü kurtarmaya değil, geleceğe mührümüzü vurmaya...
Tulumtaş Mağarası, turizmin göz bebeği olmaya aday
Tulumtaş Mağarası, turizmin göz bebeği olmaya aday