ANASAYFA Politika İYİ Parti sözcüsü Kürşad Zorlu'dan açıklama

İYİ Parti sözcüsü Kürşad Zorlu'dan açıklama

İYİ Parti'ye geçtiğimiz günlerde katılan ve partinin sözcüsü olan Kürşad Zorlu, mümkün olduğunca ''İYİ Parti'nin üye sayısı 610 bine ulaştı'' dedi.
İYİ Parti sözcüsü Kürşad Zorlu'dan açıklama

Kürşad Zorlu,geçtiğimiz günlerde İYİ Parti lideri Meral Akşener'in rozet takmasıyla partiye resmen katılmıştı. Zorlu, İYİ Parti'de sözcülük görevine getirilirken ilk basın toplantısını da yaptı.

''610 BİN ÜYEYE ULAŞTIK''

Zorlu mümkün olduğunca her hafta açıklama yapacağını söylerken, partinin üye sayısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Zorlu, ''Partimize çok ciddi bir üye başvuru süreci yaşandığını milletimizle paylaşmak isterim. Şu anda 610 bin rakamına ulaştığının altını çizmek istiyorum'' dedi. 'Zorlu konuşmasının devamında, ''Bunun önümüzdeki günlerde kat ve kat ileri noktalarına taşınacağına inanıyoruz'' açıklamalarında bulundu. İYİ Parti'nin üye sayısı YSK'nın mayıs ayında açıkladığı rakamlara göre 570 bine yakındı.

KÜRŞAD ZORLU İYİ PARTİ'YE KATILMA SEBEBİNİ AÇIKLAMIŞTI

Öte yandan Prof. Dr. Zorlu partiye katılma sebebini,"İYİ Parti ailesine katılmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum. Yıllarını Türkiye'nin her alanda yücelmesi ve Türk dünyasının bütünleşmesi için harcayan bir akademisyen, bir düşünce insanı ve her şeyden önce bir aile babası olarak burada olmamın sebebi vatan ve millet sevdasıdır" diyerek anlatmıştı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İstanbulspor - Fenerbahçe maçının stadı değişt!

İstanbulspor - Fenerbahçe maçının stadı değişt!