ANASAYFA Politika Ümit Özdağ MHP sorusunu duyunca çileden çıktı: Biz salağa salak deriz!

Ümit Özdağ MHP sorusunu duyunca çileden çıktı: Biz salağa salak deriz!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'da bu kez da kendisine sorulan "MHP" sorusuyla gündeme geldi. Katıldığı bir yayında kendisine yöneltilen "MHP'nin gizli adamı mısın?" sorusuna sinirlenen Özdağ, "Biz salağa salak deriz. Oğlum böyle salakça bir soru nasıl sorulur?" yanıtını verdi.
Ümit Özdağ MHP sorusunu duyunca çileden çıktı: Biz salağa salak deriz!

Sık sık sığınmacılara yönelik çıkışlarıyla gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bu kez kendisine yöneltilen bir soruya verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

"MHP'nin gizli adamı mısın?"

Bir platform için kamera karşısına geçen Özdağ, sırasıyla kendisi için hazırlanan soruları yanıtladı. Bir soru ise Zfer Partisi Başkanı'nı oldukça sinirlendirdi. " Mhp'nin gizli adamı mısın?" sorusuna sinirlenen Özdağ, hem kızdı hem de dalga geçerek cevap verdi.

"Biz salağa salak deriz"

"Oğlum böyle salakça bir soru nasıl sorulur?" ifadelerini kullanan Özdağ şunları söyledi: "Şimdi buna ne diyeyim? Bu soruyu bulmak için çok mu düşündün? Kaç kişi bir araya geldiniz çalıştınız? Sevgili genç kardeşim ya bir çiklet al ağzına bir yürü bakalım iki işi bir arada yapabiliyor musun? Gençlerin çok sevdiği bir söz var: Biz salağa salak deriz. Oğlum böyle salakça bir soru nasıl sorulur?"

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Sedat Peker'in iddialarında adı geçen Cihan Ekşioğlu'na suikast girişimi!

Sedat Peker'in iddialarında adı geçen Cihan Ekşioğlu'na suikast girişimi!