ANASAYFA Pursaklar Pursaklar Belediyesinden özel gereksinimli bireylere bayram traşı!

Pursaklar Belediyesinden özel gereksinimli bireylere bayram traşı!

Pursaklar Belediyesi, Engelliler Sosyal Tesisinde, özel gereksinimli bireyleri Kurban Bayramına hazırlamak ve yüzlerini güldürmek için bayram traşı yapıldı.
Pursaklar Belediyesinden özel gereksinimli bireylere bayram traşı!

Ankara'da Kurban Bayramı yavaş yavaş yaklaşırken ilçe belediyelerde hazırlıkar son sürat devam ediyor. Son olarak Pursaklar Belediyesi de ilçede yaşayan özel gereksinimli bireyler için , Kurban bayramı öncesi vatandaşlara bayram tıraşı desteği verdi.

Belediyeye ait Engelliler Sosyal Tesisinde, özel gereksinimli bireyleri Kurban Bayramına hazırlamak ve yüzlerini güldürmek isteyen yetkililer, tesise gelen gençlere sürpriz yaparak bayram öncesi saç tıraşı bakımlarını, özenle, titizlikle gerçekleştirdi.

pursaklar-77.jpg

pursaklar.jpg

"ÖZEL GEREKSİNİMLİ KARDEŞLERİMİZİN YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM HER ŞEYE BEDELDİR"
Özel gereksinimli bireylerin her daim yanlarında olacaklarını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Özel gereksinimli bireylerin topluma daha kolay adapte olabilmeleri için hizmet verdiğimiz Engelliler Sosyal Tesisimizde bayram önce bayram tıraşı yapıyoruz. Amacımız Kurban Bayramı’nda yüzleri gülsün, mutlu olsunlar. Özel gereksinimli kardeşlerimizin yüzlerindeki en ufak bir tebessüm bizler için dünyalara bedeldir. Onlar için sosyal, kültürel birçok etkinlikler düzenlemeye ve her zaman bir arada olmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kurban Bayramı yurt genelinde 28 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında idrak edilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Fındık fiyatlarında dalgalanmalar yaşanıyor! Fındık fiyatlarından son dakika bilgisi

Fındık fiyatlarında dalgalanmalar yaşanıyor! Fındık fiyatlarından son dakika bilgisi