Ramazan Şimşek: "Gölbaşımızı Geleceğe...

Ramazan Şimşek: "Gölbaşımızı Geleceğe Taşıyacağız"

Gölbaşı’nın Karaoğlan Mahallesi’nde düzenlenen istişare toplantısında konuşan Cumhur İttifakının MHP’li Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, “Hizmet yarışında her zaman omuz omuza olacağız” dedi.

22 Ocak 2019 - 15:03

Cumhur İttifakının Gölbaşı’ndaki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, Gölbaşı’nın geniş bir yüzölçümüne sahip bir ilçe olduğuna dikkat çekerek “Hizmet yarışında her zaman omuz omuza olacağız. Gölbaşı’mızı geleceğe taşıyacağız” dedi.

Gölbaşı’nın Karaoğlan Mahallesi’nde MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısında Cumhur ittifakı rüzgarı esti. Mahalle sakinleri, olumsuz hava şartlarına rağmen toplantıya büyük ilgi gösterdi.

Toplantıda konuşan Cumhur İttifakının Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, her mahallenin sorunlarını çok iyi bildiğini ifade ederek Karaoğlan’ın da sıkıntılarını bildiğini ifade etti. Cumhur ittifakına Gölbaşılı hemşehrilerinin büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Şimşek, hizmet yarışında önemli projelerini yakında açıklayacağını kaydetti.

Toplantıda bir konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan da, Cumhur ittifakı rüzgarının dalga dalga yayıldığına dikkat çekti. Toplantıya katılarak bir konuşma yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe başkanı Selim Akceylan da, 31 Mart yerel seçimlerinde Gölbaşı’nın rekor bir oyla Cumhur ittifakının iftihar listesine gireceğini bildirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇANKIRI-BİR'den hemşehrilerine yardım
ÇANKIRI-BİR'den hemşehrilerine yardım
Gölbaşı Belediyesinden böceklere karşı ilaçlama
Gölbaşı Belediyesinden böceklere karşı ilaçlama