Saadet Tiryaki Yaşlılarla Bayram Kutladı

Saadet Tiryaki Yaşlılarla Bayram Kutladı

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin eşi Saadet Tiryaki, Doğantepe Yaşlılar Evi’nde kalan yaşlılarla bayram programında buluştu.

18 Ağustos 2018 - 11:07

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin eşi Saadet Tiryaki, Doğantepe Yaşlılar Evi’nde kalan yaşlılarla bayram programında buluştu. Yaşlıları yalnız bırakmayan ve tek tek ilgilenen Saadet Tiryaki, “Bugün özellikle yaşlılarımızla bir araya gelmek istedik. Bayramlarda  biraz daha hüzünlü olan yaşlılar evi sakinlerinin, güzel bir gün geçirmesini arzu ettik, bayramlarını kutladık. Yüzlerinde tebessüm oluşturabildiysek ne mutlubize.”

Daha önce birçok etkinlikte farklı yaşlardan Altındağlılarla bir araya gelen Saadet Tiryaki, Altınay yardım birimi personelleri ile birlikte bu bayramda da Doğantepe Yaşlılar Evi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Hayatlarının ikinci baharında hatırlanmanın mutluluğunu yaşayan Yaşlılar Evi sakinleri, Saadet Tiryaki’nin ziyaretinden çok memnun kaldı. Yaşlılarla tek tek ilgilenen Saadet Tiryaki, onlarla bol bol sohbet etti.

 

YAŞLILAR EVİ SAKİNLERİ BAYRAM ÖNCESİ MORAL BULDULAR

DoğantepeYaşlılar Evi sakini İnayet Yılmaz, Altındağ Belediyesi’nin yaptığıbu ziyaretlerin kendileri için büyük anlam taşıdığını söyledi. İnayet Yılmaz, Altındağ Belediyesi’nin sadece bu bayramda değil her bayramda kendilerini ziyaret ettiğini belirtti.

Nuri Sürer ise duygularını şöyle ifade etti: “Altındağ Belediyesi desteği ile sakin ve huzurlu yaşayıp gidiyoruz.  Başkanımız Veysel Tiryaki yardımlarını bizden hiç esirgemedi. Kendisinden Allah razı olsun. Burada kimsesi olmayanlar var. Kapıları bir günden bir güne çalınmayanlar var. Ancak her bayram özellikle Saadet Tiryakı bizleri hiç yalnız bırakmıyor. Kendisine teşekkür ediyorum. “ 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent’te damat dehşeti
Başkent’te damat dehşeti
Ankara'da trafik yoğunluğunu azaltacak projeler hızla ilerliyor
Ankara'da trafik yoğunluğunu azaltacak projeler hızla ilerliyor