ANASAYFA Sağlık 2 Temmuz Pazar Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler listesi

2 Temmuz Pazar Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler listesi

Kurban Bayramı tatilinde nöbet sistemi ile çalışan eczaneler 2 Temmuz Pazar günü de nöbet sistemi ile hizmet verecek. Eczanelere gidecek olan vatandaşlar nöbetçi eczaneler listesini sorgularken Ankara'daki listeyi derledik.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
2 Temmuz Pazar Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler listesi

2 Temmuz Pazar Ankara ilçelerinde nöbetçi eczaneler listesi - Ankara'da yaşayan vatandaşlar nöbetçi eczaneleri sorguluyor. 2 Temmuz Pazar günü tatilde olan eczaneler, nöbet sistemi ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

2 Temmuz Pazar 2023 tarihi ile Ankara'nın ilçelerinde vatandaşlar nöbetçi eczanelerin listesini araştırmaya başladı. Haftanın son gününde eczaneye gitmesi gereken Ankaralılar için hizmet verecek nöbetçi eczanelerin adreslerini Ankara Eczacılar Odası açıkladı.

2 TEMMUZ ANKARA'DA NÖBETÇİ ECZANELER

Eczanede mesai saati başlangıcına kadar nöbetçi eczaneler hizmet verirken 2 Temmuz Pazar günü bayram nedeniyle nöbetçi eczaneler hizmet verecek. Ankaralılar da nöbetçi eczane listesi aramaya koyulurken Ankara Eczacı Odası tarafından açıklanan takvime göre nöbetçi eczaneler listesi şöyle;

screenshot-47.jpg

screenshot-48.jpg

screenshot-49.jpg

screenshot-50.jpg

Nöbetçi eczanelerin listeleri Ankara Eczacılar Odası tarafından açıklanmaya devam ederken daha fazla Ankara haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Ankara'ya dönüşte trafik yoğunluğu yaşanıyor!

Ankara'ya dönüşte trafik yoğunluğu yaşanıyor!