Sincan Belediyesi’nden Şehit Ailelerine Özel Gezi

Sincan Belediyesi'nden Şehit Ailelerine Özel Gezi

Sincan Belediyesi, ilçede ikamet eden şehit aileleri ve yakınları için kültür turu kapsamında İstanbul gezisi düzenledi. 

03 Eylül 2018 - 15:09

Sincan Belediyesi, ilçede ikamet eden şehit aileleri ve yakınları için kültür turu kapsamında İstanbul gezisi düzenledi. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan tarafından davet edilen 200 Şehit ailesi ve yakınları için moral gezisi düzenlendi. İki gün İstanbul’da kalan aileler tarihi ve kültürel yerleri ziyaret etti.

Şehit aileleri ve yakınlarını İstanbul’a Murat Ercan yolcu etti. Şehit ailelerinin baş tacı olduğunu ifade eden Ercan aileleri taşıyan otobüse bindi, tek tek iyi yolculuklar diledi.  

 

AİLELER KÜLTÜREL VE TARİHİ YERLERİ GEZDİ

Şehit aileleri ve yakınları iki gün süren gezide Pierre Loti, Miniatürk, Eyüp Sultan, Ayasofya, Topkapı, Sultan Ahmet camisini ziyaret etti. Tekne turu yapan Şehit aileleri ve yakınları yemeklerini yerken İstanbul Boğazı’nı seyrederek manzaranın tadını çıkardı. 

 

19 EYLÜL’DE GAZİLER İÇİN ÖZEL GEZİ

Sincan Belediyesi Şehit aileleri ve yakınlarının ardından 19 Eylül Gaziler Günü’nde de Sincan’da ikamet eden Gaziler için gezi düzenleyecek. Geziye katılan Gaziler Bilecik Söğüt’te tarihi ve kültürel yerleri ziyaret etme imkanı bulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x