Sincan’da Meclis Toplantıları’nın 2. Turuna Başlandı

Sincan'da Meclis Toplantıları'nın 2. Turuna Başlandı

Zamanının büyük kısmını Sincan cadde ve sokaklarında halkın arasında geçiren Belediye Başkanı Murat Ercan “Mahalle Meclis Toplantıları”nın 2. turuna başladı.

03 Ağustos 2019 - 10:57

Zamanının büyük kısmını Sincan cadde ve sokaklarında halkın arasında geçiren Belediye Başkanı Murat Ercan “Mahalle Meclis Toplantıları”nın 2. turuna başladı. İlk olarak Tandoğan Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ercan sorunları yerinde tespit edip hızla çözüm için vatandaşları tek tek dinledi.

“Mahalle Meclis Toplantıları”nın 2.turu başladı. İlki Tandoğan Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda Başkan Yardımcıları ile Birim Müdürleri de hazır bulundu.

 

MAHALLE SAKİNLERİ BAŞKAN’LA BULUŞUYOR

Başkan Ercan toplantı öncesinde mahalleli ile tek tek selamlaştı, ardından Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte mahalle sakinlerinin görüşlerini dinledi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “Sincan’da ‘Halk ne derse o’ ilkesiyle yola çıkarak bu yıl 2. turunu gerçekleştirdiğimiz ve yerinde tespit hızlı çözümü hedeflediğimiz Mahalle Meclisi Toplantılarımızın ilkini Tandoğan Mahallemizde yaptık. Toplantımıza katılan mahalle sakinlerimize teşekkür ederim.” diye konuştu. Önceki dönemde gitmedik mahalle bırakmayan Başkan Ercan Mahalle Meclis Toplantıları’nın ikinci turunda da her hafta bir mahalleyi ziyaret etmeye devam edecek.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Şenay alpoğlu
  8 ay önce
  Sincan belediyesi olarak neden sünnet kampanyası yapilmadı
 • Abdil Başkan
  8 ay önce
  Başkanın bu fedakarliklarina sahit o*** chp li insanların dahi kendisine oy verdiklerini biliyorum. Okullara ilçe mem müdüründen bile daha çok ziyaret ediyor ..Çocuklarla Öğretmenlerle sohbet ediyor. Her yere her programa katıldığına okul yöneticisi olarak defalarca bizzat sahit oldum. Sayin baskana başarılı çalışmalarının devamını diliyorum ayrica kendisi gibi duyarlı yöneticilerin sayısının artmasını temenni ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat