Siteler Esnafından Sektörel Fuar Ziyareti  

Siteler Esnafından Sektörel Fuar Ziyareti  

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ziyaret kapsamında oda üyesi esnaf ve sanatkarları Konya Kent ve Mobilya Dekorasyon İdeal Ev 2018 Fuarı’na götürdü.

30 Nisan 2018 - 13:30

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ziyaret kapsamında oda üyesi esnaf ve sanatkarları Konya Kent ve  Mobilya Dekorasyon  İdeal Ev  2018 Fuarı’na  götürdü.

Ankara  Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Rıdvan Aktaş, bu tür fuarları her zaman çok önemsediklerini belirterek fuar ziyareti hakkında şunları kaydetti: “Oda üyelerimiz fuardan çok olumlu izlenimlerle ayrıldılar. Bir otobüsle  fuara katılan kafilemiz ziyaretlerden oldukça memnun kaldı. Fuar ziyaretlerinde sektörümüze ait tüm yenilikleri  ve modelleri yerinde görme,  ürünler hakkında bilgi edinme fırsatı bulduk. Bu tür sektörümüze ait fuar ziyaretleri, hem mobilya sektörümüzün geldiği en son noktayı,  yeni ürünleri ve üretim tekniklerini görme açısından hem de sektörde rekabet edebilirliğimiz açısından ihtiyacımız olan etkinliklerdir. Bu tür fuarlar yeni iş bağlantıları kurma anlamına da geliyor.  Bu açıdan fuarlar ticari ilişkilerimizin daha da gelişmesine, güçlenmesine vesile olmaktadır.” 

Oda Başkanı Aktaş, verdikleri destekten dolayı TÜYAP Fuarcılığa ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek, desteklerinin devamını beklediklerini de sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölbaşı’nda sinema keyfi başlıyor
Gölbaşı’nda sinema keyfi başlıyor
NASA uzay istasyonundan Türkiye görüntüleri
NASA uzay istasyonundan Türkiye görüntüleri