ANASAYFA Spor Ankaragücü taraftarlarına Passolig kart yenileme süresini duyurdu!

Ankaragücü taraftarlarına Passolig kart yenileme süresini duyurdu!

Ankara'nın köklü kulüplerinden Ankaragücü, taraftarlarını Passolig hakkında bilgilendirdi. Passolig kart yenileme sürecinin devam ettiğine dair yapılan açıklamada bir de zam bilgisine yer verildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankaragücü taraftarlarına Passolig kart yenileme süresini duyurdu!

Ankaragücü taraftarlarına Passolig kart yenileme süresini duyurdu! - Ülkemizde yakından takip edilen spor dalları arasında yer alan futbol, sporseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Çeşitli futbol kulüplerinden taraftarları bilgilendiren açıklamalar yapılırken Ankaragücü'nden de taraflar için yeni bir açıklama geldi.

Futbol maçlarına girişte kullanılan Passolig kartlarının yenileme sürecine ilişkin bir açıklama yayımlayan Ankaragücü, 1 Temmuz tarihine dikkati çekerek zam haberini de duyurdu.

ankaragucu.jpg

ANKARAGÜCÜ'NDEN PASSOLİG DUYURUSU

Ankaragücü'nün ''Bilgilendirme'' adıyla yayımladığı duyuruda ''Passolig kart yenileme işlem süreci ve yeni Passolig kart satışları devam etmektedir.'' denildi. 1 Temmuz 2023 tarihi itibariyle de Passolig kart bedelinde artış yaşanacağı bilgisine yer verildi. Ankaragücü, söz konusu fiyat artışı ile ilgili olarak da ''Tüm taraftarlarımızı 1 Temmuz'a kadar Passolig kartlarını yenilemeye, Passolig kartı olmayan taraftarlarımızı yeni Passolig kart almaya davet ediyoruz.'' ifadelerine yer verdi.

— MKE Ankaragücü (@Ankaragucu) June 24, 2023

1 Temmuz tarihinden Passolig ücretlerine de zam geleceği öğrenildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Keçiören'de Ordu Tanıtım Günleri etkinliği düzenlendi!

Ankara Keçiören'de Ordu Tanıtım Günleri etkinliği düzenlendi!