ANASAYFA Spor Milli Takım bu akşam Samsun'da Galler'i ağırlayacak!

Milli Takım bu akşam Samsun'da Galler'i ağırlayacak!

A Milli Futbol Takımımız EURO 2024 Elemeleri D Grubu dördüncü maçında Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda Galler'i konuk ediyor.
Milli Takım bu akşam Samsun'da Galler'i ağırlayacak!

Milli Takım bu akşam Samsun'da Galler'i ağırlayacak!- Letonya'dan son dakikada galip ayrılan A Milli Futbol Takımı, ülkemiz için oldukça önemli olan EURO 2024 elemelerinde bu akşam Galler'i konuk edecek.

Milliler EURO 2024'e adını yazdırmak için Samsun'da galibiyet arayacak.

Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşma bu akşam saat 21.45'te başlayacak.

Milli Takımımızın da yer aldığı EURO 2024 elemeleri 23-24 Mart tarihinde başlamıştı. 10 aşamada oynanacak maçlarla eleme grupları sona erecek. Eleme maçlarının 4. aşaması 19-21 Haziran tarihleri arasında oynanıyor.19-21 Kasım tarihleri arasında oynanacak olan 10. aşamada ise eleme grupları sona erecek.

Play-off yarı final maçları 21 Mart'ta final karşılaşmaları ise 26 Mart'ta yapılacak. Finallerde kazanan 3 takım turnuvaya gitme hakkını elde edecek.

D GRUBUNDA SON DURUM

Millilerin maç fazlası olarak lider olduğu D Grubunda puan durumu ise şöyle; Hırvatistan ve Galler 4 puan ile ilk üçe girerek maç fazlası lider Millileri takip ediyor. Hırvatistan ve Galler'i 3 puanla, galibiyetle yeni tanışan Ermenistan takip ediyor. Son sırada yer alan Letonya'nın ise puanı bulunmuyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Opel'den Corsa modeline özel kampanya! 1,99 faizle araç sahibi olunabilecek

Opel'den Corsa modeline özel kampanya! 1,99 faizle araç sahibi olunabilecek