SÜRÜCÜLER DİKKAT! Ankara’da Bazı Yollar Trafiğe Kapandı....

SÜRÜCÜLER DİKKAT! Ankara'da Bazı Yollar Trafiğe Kapandı. İşte Detaylar...

Ankara'da başlatılan üstyapı yol yapım çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı.

31 Mart 2018 - 11:28 - Güncelleme: 31 Mart 2018 - 11:28

Ankara'da başlatılan üstyapı yol yapım çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı.

Polatlı Yolu, Ankara-Bala-Karakeçili yolunun 24-32. km.leri arası, Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolu ve (Eskişehir-Sivrihisar) Ayrımı - Polatlı yolunun 4-11. km.leri arasında başlatılan üstyapı çalışmalarından kaynaklı olarak kapatılan yollar ile ilgili şu açıklamalar yapıldı:

Bolu-Kıbrıscık-Beypazarı yolunun 59-68. km.leri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

(Eskişehir-Sivrihisar) Ayrımı - Polatlı yolunun 4-11. km.leri arasında Üstyapı (BSK) yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bu kesiminde Polatlı - Sivrihisar istikameti trafiğe kapatılarak, trafik karşı yönden (Sivrihisar - Polatlı istikametinden) iki yönlü (Gidiş-Geliş) olarak sağlanmaktadır.

Ankara-Bala-Karakeçili yolunun 24-32. km.leri arasındaki üstyapı (Bitümlü Sıcak Karışım) çalışması nedeniyle, bölünmüş yolun bu kesiminde Ankara-Bala-Karakeçili istikameti trafiğe kapatılarak, trafik karşı yönden (Karakeçili-Bala-Ankara istikametinden) iki yönlü (Gidiş-Geliş) olarak sağlanmaktadır.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 32- 39. km.leri arasındaki köprülü kavşak ve yol genişletme yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun her iki yönü de trafiğe kapatılarak, trafik servis yollarından sağlanmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Pandemi ruhsat talebini de azalttı
Pandemi ruhsat talebini de azalttı