Survivor 2017’de Elenen İsim Belli Oldu

Survivor 2017'de Elenen İsim Belli Oldu

Dün akşam bir kişi daha Survivor macerasına veda etti. Yapılan SMS oylamasına göre Sabriye, Sadin, Fatih ve Erdi arasından en düşük oyu alan yarışmacı Sadin Bakır yarışmaya veda etti.

01 Mart 2017 - 17:11

Dün akşam bir kişi daha Survivor macerasına veda etti. Yapılan SMS oylamasına göre Sabriye, Sadin, Fatih ve Erdi arasından en düşük oyu alan yarışmacı Sadin Bakır yarışmaya veda etti.

 

Survivor 2017'de kim elendi sorusu ada konseyinde açıklandı. Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunlarının sonunda takımlar ikişer eleme adayı belirledi. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı Sabriye ile Fatih'i eleme adayı olarak belirledi. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı ise Sadin ve Erdi'yi eleme adayı olarak belirledi.

 

ŞİİRLE VEDA ETTİ

Sadin elenen yarışmacı olarak adı söylendiğinde bir şiir ile veda etmek istedi. 'Akrebin kıskacında yoğurmuş bizi kader aldırma böyle gelmiş, bu dünya böyle gider. Kısmetimiz buraya kadarmış, kalan arkadaşlara başarılar diliyorum.' Dedi ve arkadaşları ile vedalaştı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sinan
    6 ay önce
    o yörede yaşayan insanlar saygıdeğer toplumlardan ama çıkarlar ,zıt kiişiliğe sahip insanları ilginçleştirebiliyor,zor şartlarda yaşıyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı