En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Tan Taşçı'dan Nostaljiye Duygusal Dönüş ''Kurşuna Gerek Yok''

Müzik 07.08.2017, 11:32

22 Aralık'ta Poll Production etiketi ile Polat Yağcı prodüktörlüğünde ‘40 Yıl, 40 Ses, 40 Nefes’ sloganıyla oluşturulan  2 CD’lik ‘Ahmet Selçuk İlkan 40’ıncı Yıl Unutulmayan Şarkılar’ albümünün ilki müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Albümde başarılı sanatçı Tan Taşçı'nın söylediği "Kurşuna Gerek Yok" şarkısına çekilen klip dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı.

Pop müziğin sevilen sesi Tan Taşçı, Ahmet Selçuk İlkan eserlerinin yorumlandığı “Unutulmayan Şarkılar” albümünde seslendirdiği İbrahim Tatlıses şarkısıyla son günlerin en çok konuşulan ismi haline geldi.

İbrahim Tatlıses klasiği "Kurşuna Gerek Yok"u kendine özgü yorumuyla okuyan Tan Taşçı, İbo'dan da övgüler aldı. Türk Pop Müziği'nde kendi söylediği şarkılar dışında yazıp bestelediği ve başkaları tarafından seslendirilen hitler ve yaptığı düetlerle dinleyicisinin kalbinde yer edinen Tan Taşçı; geçmişten bugüne en güzel Ahmet Selçuk İlkan eserlerinin yorumlandığı “Unutulmayan Şarkılar”  albümünde kendi tarzının dışına çıkıp arabesk okudu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!