ANASAYFA Teknoloji Apple müjdeyi verdi! iOS 17 ile yeni özellikler geliyor!

Apple müjdeyi verdi! iOS 17 ile yeni özellikler geliyor!

Alınan bilgiler neticesinde heyecanlı bekleyiş başlarken telefon kullanıcıları iOS 17'nin özelliklerini de merak ediyor. Peki ama hangi özellikler gelecek ve işte haberin tüm detayları..
Apple müjdeyi verdi! iOS 17 ile yeni özellikler geliyor!

Heyecan verici bekleyiş devam ederken bilindiği üzere Apple geçtiğimiz günlerde iOS 17'nin yakın zamanda gündeme geleceğini ifade etmişti. İletişim uygulamalarında büyük geliştirmeler sunacak olan iOS 17 Apple kullanıcıları tarafından sabırsızlık ile bekleniyor. Çünkü alınan bilgiler neticesinde iOS 17 güncellemesi ile birlikte bir dizi yenilik de gelmiş olacak.

Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılar yeni özellikler ve iyileştirmeler sayesinde işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı da sağlamış olacak.

Ayrıca heyecan dolu bu güncelleme ile birlikte iOS 17 kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanırken Apple kullanıcıları ise sabırsızlık ile iOS 17'nin gelmesi beklediklerini ifade etti.

Apple o telefonların fişini çekiyor: İşte iOS 17 güncellemesini alacak telefonlar - Son Dakika Teknoloji Haberleri | NTV Haber

YENİ GÜNCELLEMELER YOLDA

Fotoğraf başta olmak üzere sesli mesaj ve konum gibi en çok göndereceğiniz şeyleri yeni artı düğmesine dokunarak bir arada görüntüleyebileceksiniz. Bunun ile birlikte ekranı yukarıya kaydırarak diğer mesaj uygulamalarınızı da görme imkanı sağlayacaksınız.

Ayrıca alınan bilgiler neticesinde filtreleri kullanarak sonuçları hızlıca daraltabilecek ve aradığınız mesajı da kolaylık ile bulabileceksiniz. Yani artı düğmesi ile konumunuzu paylaşabilecek veya bir arkadaşınızın konumunu da daha kolay ve hızlı bir şekilde isteyebileceksiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Mamak Belediyesinin Yaza Merhaba Şenliği 23 Haziran'a ertelendi!

Mamak Belediyesinin Yaza Merhaba Şenliği 23 Haziran'a ertelendi!