ANASAYFA Teknoloji En çok tercih edilen telefon! Telefon Markaları Sıralaması 2023

En çok tercih edilen telefon! Telefon Markaları Sıralaması 2023

En çok tercih edilen telefon isimleri belli oldu. Alınan bilgiler neticesinde Apple en çok tercih edilen telefon modelleri arasında yer alıyor.
En çok tercih edilen telefon! Telefon Markaları Sıralaması 2023

Hiç şüphesiz günümüzün en çok tercih edilen telefonu Apple oldu. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi gibi markalar Türkiye’de de en çok satan telefon markalarının başında yer alıyor.

Ayrıca dünyanın en iyi ve en çok satan telefon markalarının başında Apple bulunuyor. iPhone 12 Pro Apple arasında en çok tercih edilen telefon markasıdır. Bunun ile birlikte Samsung Galaxy Note 20 Ultra ise yine en çok tercih edilen 2. telefon markası olarak kayıtlara geçti. 76.5 milyon adet ile Samsung 2023 yılının en çok satış yapan 3. telefon markası oldu. Bunun ile birlikte OPPO, VİVO, Realme, Huawei, Lenovo, General Mobile, Sony, ASUS, Nokia, Motorola, Meizu, Oneplus yine en çok satan telefon markaları arasında yer alıyor.

APPLE İLK SIRAYA YERLEŞTİ

Gerek Türkiye'de gerek ise Avrupa ülkelerinde en çok tercih edilen telefon markası Apple oldu. Apple özellikte Türkiye'de alıcıların tercih ettiği birinci marka olurken, Samsung da bir o kadar Apple kadar tercih edildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Milli Takım Letonya'ya konuk oluyor!

Milli Takım Letonya'ya konuk oluyor!