ANASAYFA Teknoloji Instagram'da başkalarının sizi engellediğini öğrenmek için 4 yöntem!

Instagram'da başkalarının sizi engellediğini öğrenmek için 4 yöntem!

Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip Instagram'da bir kullanıcı tarafından engellenip engellenmediğinizi bu yöntemlerle öğrenebilirsiniz...
Instagram'da başkalarının sizi engellediğini öğrenmek için 4 yöntem!

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip Instagram, her geçen gün yeni özellikleriyle adından söz ettirirken bir kez daha gündeme geldi.
Yeni güncellemelerle adından söz ettiren Instagram'da henüz karşı taraf sizi engelleyince bildirim gönderme özelliği gelmese de bir kaç yöntemle bunu öğrenebilmek mümkün.
Eğer sizde Instagram'da bir kullanıcı tarafından engellenip engellenmediğinizi merak ediyorsanız şu adımları izleyebilirsiniz...

1-HESAPLARI ARAYIN

Uygulamadaki Arama çubuğuna gidin ve kullanıcı adını girin. Hesap sonuçlarda görünmüyorsa, ya sizi engellediler ya da hesaplarını sildiler.

2- O HESABIN YER ALDIĞI ESKİ BİR MESAJ YA DA YORUMLARA BAKIN

Profili görünüyorsa, ancak aynı zamanda "Bir Kullanıcı Bulunamadı" ve fotoğraf ızgarasında "Henüz Gönderi Yok" mesajı görüntüleniyorsa, bu engellendiğinizin işaretidir.

3-WEB'DEN KULLANICI ADINI ARATIN

Herhangi bir mobil veya masaüstü tarayıcıyı(Google, Yandex vb.) başlatarak kullanıcı adını adres arama kısmına yazdığınızda profillerini tarayıcıda görebiliyor ancak uygulamada göremiyorsanız, bu sizi engelledikleri anlamına gelir. Web'de Instagram üzerinden profili göremiyorsanız, kişi hesabını kapatmış da olabilir.

4-TAKİP ETMEYE ÇALIŞIN

Son olarak web üzerinde Instagram'a gidin ve profil sayfalarını tarayıcıda açın. Mavi takip düğmesine dokunarak sizi engelleyip engellemediklerini kontrol edin. eğer kişi sizi engellediyse düğme çalışmaz ve Instagram bir mesajla ilgili bir sorun olduğunu gösterebilir.
Sizler de bu yöntemler sayesinde kolayca başka kullanıcılar tarafından engellenip engellenmediğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki sizi engelleyen bir kullanıcının paylaşımları da hiçbir zaman göremezsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kurban pazarlarında satışlar devam ediyor

Kurban pazarlarında satışlar devam ediyor