ANASAYFA Teknoloji Instagram'da milyonlarca kullanıcı için yeni özellik! O dönem tarihe karışıyor!

Instagram'da milyonlarca kullanıcı için yeni özellik! O dönem tarihe karışıyor!

Dünyada yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformu Instagram, "Notlar" kısmında bir değişikliğe gitti. İşte detaylar...
Instagram'da milyonlarca kullanıcı için yeni özellik! O dönem tarihe karışıyor!

Dünyada milyonlarca kişi tarafından yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformu Instagram yeni özelliklerini tanıtmaya ve kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor.

Meta CEO'su Mark Zuckerberg, geçtiğimiz aylarda platforma gelecek yeni özelliklere ilişkin "Notlar" kısmını işaret etmişti.

Her geçen gün kullanıcılara yeni özelliklerle hizmet sunan Instagram son olarak "Notlar" kısmında bir değişikliğe gitti. Notlar kısmına müzik eklemeyi sağlayacak özellik test edildikten sonra kullanıma sunuldu.

Platforma geldiği günden beri oldukça konuşulan ve tercih edilen notlar kısmı şimdi de müzik eşliğinde adından söz ettirecek.

instagram-yeni-ozellik.jpeg

Milyonlarca kullanıcının takipçileriyle paylaştığı notlar kısmına 30 saniyelik müzik ve müzik ile ilgili kısa bir söz koyabilmek de mümkün olacak.

Bu özellik sayesinde artık sadece story (hikaye) ve gönderi kısmına müzik ekleme zamanı tarihe karışıyor. Story ve gönderinin yanı sıra kullanıcılar artık müzikleri de notlara ekleyebilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da bugün yağışlar etkili olacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyardı

Ankara'da bugün yağışlar etkili olacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyardı