ANASAYFA Teknoloji Instagram'da sizi engelleyenleri görmek artık mümkün!

Instagram'da sizi engelleyenleri görmek artık mümkün!

Instagram'da bir kullanıcı sizi engellediyse herhangi bir bildirim telefonunuza gelmese de sizi engelleyenleri görebilmeniz artık mümkün hale geldi.
Instagram'da sizi engelleyenleri görmek artık mümkün!

Sosyal medya dünyasının gizemlerle dolu platformu olan Instagram'da artık sizi engelleyenler sizlerden kaçamayacak. Birçok kullanıcı size engelleyenleri görebilmenin imkansız olduğunu düşünüyor fakat Instagramda biri sizi engelledi ise herhangi bir bildirim gelmediği için araştırmadan da bilemezsiniz.

Bunun ile birlikte sizi engelleyenleri görebilmek için bazı uygulamalar bulunuyor. Üyelik satın alma karşılığında Instagram'da sizi engelleyenleri görmeniz artık mümkün hale gelecek.

Bu uygulamalara üyelik alarak sizi engelleyenleri görebilirsiniz ya da bu uygulamalara boşuna para ödemeden de sizler için Instagram'dan sizi engelleyenleri görmenin yollarına bakabilirsiniz.

İlk etapta uygulamadaki arama çubuğuna gidin ve kullanıcı adına girin. Bunun ile birlikte hesap sonuçlarda görünmüyorsa karşı taraf ya sizi engelledi ya da hesabını sildi.

Profili görünüyorsa ancak aynı zamanda bir kullanıcı bulunmadı ve fotoğraf ızgarasında henüz gönderi yok mesajı görüyorsanız bu kişi sizi engellemiştir. Herhangi bir mobil veya masaüstü tarayıcısı başlasın ve kullanıcı adınızı girdikten hemen sonra profilleri tarayıcıda görebiliyorsunuz.

Böylece uygulamada göremeyip tarayıcıda o kişinin hesabını görüyorsanız bu sizi engelledikleri anlamına geliyor. Web'de Instagram üzerinden profil göremiyorsanız kişi hesabını silmiş de olabilir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Doğal gaz Temmuz tarifesi açıklandı mı? Doğal gaz tarifesinde değişikliğe gidildi mi?

Doğal gaz Temmuz tarifesi açıklandı mı? Doğal gaz tarifesinde değişikliğe gidildi mi?