ANASAYFA Teknoloji Masaüstü WhatsApp yeni özelliği ile gündemde!

Masaüstü WhatsApp yeni özelliği ile gündemde!

WhatsApp, yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Bunun ile birlikte WhatsApp, söz konusu özelliği masaüstü sürümüne getirdi.
Masaüstü WhatsApp yeni özelliği ile gündemde!

WhatsApp beklenen yeni özellikleri ile gündeme gelirken geçtiğimiz aylarda İOS ve Android için 32 kişiye kadar görüntülü aramayı destekleyen özelliğini duyurmuştu.

Bunun ile birlikte WhatsApp söz konusu özelliği masaüstü sürümüne de getirme kararı aldı. Böylece dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp kullanıcıların oldukça işine yarayacak yeni sistemler getirmeye devam ediyor.

Windows başta olmak üzere Android ve iOS platformlarında sürekli testler gerçekleştiren WhatsApp şimdi ise kullanıcıların daha da işine yarayacak yeni bir uygulama ile gündem oldu.

WhatsApp Web nasıl kullanılır? Whatsapp web nedir? Whatsapp Web görüntülü arama! - Bilim Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz aylarda iOS ve Android için 32 kişiye kadar görüntülü aramayı destekleyen WhatsApp şimdi ise bu özelliği masaüstü sürümüne de getirme kararı aldı.

Yani WhatsApp masaüstü sürümünü kullanan kişiler artık 32 kişiye kadar görüntülü aramayı gerçekleştirebilecek.

Bunun dışında WhatsApp'ın Windows uygulaması için kişileri ve grupları 32 kişiye kadar görüntülü arayabilecek özelliği Beta kullanıcılara sunan şirket masaüstü uygulamaları için de yeni bir sistem daha geliştireceğini ifade ediyor.

WhatsApp bu uygulama ile birlikte yeni uygulamalar geliştirmeye de devam ediyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! Sohbet yedekleme devri bitiyor

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! Sohbet yedekleme devri bitiyor