ANASAYFA Teknoloji Samsung Galaxy M34 5G'yi tanıttı! Telefonun öne çıkan özellikleri

Samsung Galaxy M34 5G'yi tanıttı! Telefonun öne çıkan özellikleri

Samsung yeni fiyat performans telefonu olan Galaxy M34 5G'yi tanıttı. Telefonun yeni özellikleri ise alıcıları şimdiden mest etti.
Samsung Galaxy M34 5G'yi tanıttı! Telefonun öne çıkan özellikleri

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi olan Samsung orta segmentte yer alan Galaxy A ve Galaxy M serisi ile çok iyi satış rakamları elde etmeye devam ediyor.

Bunun ile birlikte Galaxy M serisinde yüksek batarya kapasitesi tercih edilirken seriye yeni bir telefon modeli daha eklendi.

Samsung Galaxy M34 5G ve Galaxy F34 5G yolda | DonanımHaber

Samsung Galaxy M34 120 HZ yenileme hızına sahip SAMOLED ekranla şimdiden alıcıları mest etti. Bunun ile birlikte yüksek kapasiteli bataryaya sahip olan telefonun arka tarafında 50 megapiksel ana kamera bulunacak. Ayrıca bu kamera dışında Makro geniş kamera ikilisi de yine Samsung Galaxy M34 telefonun özellikleri arasında bulunuyor.

Media Tek Dimensity 7050 işlemcisinden güç alacağı da ifade edildi. Ayrıca Galaxy M34 200 ile 250 dolar arasında bir fiyat ile satışa sunulacak.

Telefonun tüm özellikleri ise 7 Temmuz tarihinde açıklanacak ve telefon alıcıları şimdiden Samsung'un yeni telefon modelinin tüm özelliklerini merak ediyor.

Kimi alıcılar ise Samsung'un yeni model telefonunun Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağı ve ne kadara satışa sunulacağını da araştırmaya koyuldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Cebeci Askeri Şehitliği'nde ziyaretçi yoğunluğu

Ankara Cebeci Askeri Şehitliği'nde ziyaretçi yoğunluğu