ANASAYFA Teknoloji Samsung Galaxy telefonlarına güncelleme geliyor! Detaylar belli oldu

Samsung Galaxy telefonlarına güncelleme geliyor! Detaylar belli oldu

Samsung Galaxy telefon kullanıcıları, telefonların Android 14'e güncellenip güncellenmeyeceğini merak ederken beklenen açıklama yapıldı. İşte haberin tüm detayları..
Samsung Galaxy telefonlarına güncelleme geliyor! Detaylar belli oldu

Samsung Galaxy telefon kullanıcıları bu senenin güncelleme listesini merak ediyor. Bunun ile birlikte Android 14’ün bu yıl piyasaya çıkmasıyla beraber ilgi de yoğun olarak arttı.

Telefon kullanıcıları ise Samsung Galaxy'nin önümüzdeki aylarda yeni özellikler ile güncelleme yapmasını bekliyor. Peki ama hangi Samsung cep telefonu modelleri Android 14 ve OneUI 6 güncellemesini alacak mı? Kullanıcılar bu soruya cevap arıyor.

Samsung Galaxy A32 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

SAMSUNG TELEFONLARDA GÜNCELLEME SİSTEMİ

Samsung, telefon güncellemesi hakkında açıklamalarda bulundu. Bunun ile birlikte Samsung, güncelleme listesinin belirlendiğini ifade etti. Ayrıca hangi cihazların güncellemeleri alacağı bir sır olmadığını belirten telefon markası Samsung, güncelleme yapılacağını da ifade etti.

SamMobile ise Android 14 güncellemelerini alacak tüm telefonların bir listesini açıkladı. Listede Samsung Galaxy S21 FE ve Samsung Galaxy S23 serisi yer alıyor. Ayrıca Samsung Galaxy S21'den itibaren tüm Galaxy S modelleri, Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Samsung Galaxy Z Flip 4, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Samsung Galaxy Z Flip 3 de Android 14’e güncellenecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Parasal sıkılaştırma süreci nedir, ne anlama geliyor?

Parasal sıkılaştırma süreci nedir, ne anlama geliyor?