ANASAYFA Teknoloji Telefon üreticileri düşüş yaşıyor! Samsung Apple'ı sollamayı başardı!

Telefon üreticileri düşüş yaşıyor! Samsung Apple'ı sollamayı başardı!

Alınan bilgiler neticesinde Samsung bir kez daha Apple'ı sollamayı başardı. Bunun ile birlikte Apple dahil olmak üzere tüm dev telefon üreticileri düşüş yaşadı.
Telefon üreticileri düşüş yaşıyor! Samsung Apple'ı sollamayı başardı!

Samsung bir kez daha Apple'ı sollamayı başarırken alınan bilgiler neticesinde tüm dev telefon üreticileri düşüş yaşamaya devam ediyor. Bunun ile birlikte ilk çeyrekten alnı açık biçimde çıkmayı başaran tek şirket Samsung olurken aynı zamanda Apple dahil olmak üzere diğer şirketler bu çeyrekte pazar payı kaybetti. Samsung ise yeni amiral gemisi telefonları sayesinde çeyrekten başarı ile çıkmayı başarırken yılın ilk çeyreğinde akıllı telefon pazardaki liderliğini de böylece korumuş oldu.

Samsung 2023 yılının ilk çeyreğinde % 24,6'lık pay ile akıllı telefon pazarlarının lideri konumuna erişirken bir önceki çeyreğe göre payı % 5,5 arttı. Bunun ile birlikte bir önceki yılın aynı dönemine göre % 16,7 oranında da düşüş yaşanmıştı.

Yapılan araştırmalar baz alındığında Apple ilk çeyrekte % 21,3'lük pazar payı ile 2. en büyük üretici oldu. Samsung bir kere daha liderliği elinde tutarak apple'ı sollamayı başardı ve tüm telefon üreticileri düşüş yaşarken ilk çeyrekte alnının akı ile çıkmayı başardı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Halk Ekmek bayrama özel baklava ve börek siparişi vermek isteyenler için güncel fiyatı duyurdu!

Halk Ekmek bayrama özel baklava ve börek siparişi vermek isteyenler için güncel fiyatı duyurdu!