ANASAYFA Teknoloji WhatsApp Bussiness 200 milyonu aştı!

WhatsApp Bussiness 200 milyonu aştı!

Milyonlarca kişinin günlük rutinlerinde büyük ölçüde pay sahibi olan WhatsApp Bussiness platformu 200 milyon kullanıcı sayısını aştı.
WhatsApp Bussiness 200 milyonu aştı!

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformu WhatsApp her geçen gün yeni özellikleriyle adından söz ettiriyor. Milyonlarca kişinin günlük rutinlerinde büyük ölçüde pay sahibi olan WhatsApp'ın Bussiness platformu 200 milyon kullanıcı sayısını aştı.

İşletmelerin müşterileriyle iletişim kurmalarına olanak sağlayan WhatsApp Business, 2020 yılında 50 milyon olan aylık aktif kullanıcı sayısını 200 milyona çıkaratarak özelliklerini de genişlettiğini açıkladı.

Şirket, WhatsApp Business kullanıcılarına daha kolay reklam oluşturma ve kişiselleştirilmiş mesaj hizmetleri sunmayı amaçlıyor.

WhatsApp Business kullanıcıları, Facebook hesabı olmadan "WhatsApp'a tıkla" reklamları oluşturabilecek.

Şirket, satıcıların doğrudan uygulama içinde Facebook ve Instagram için reklam oluşturabileceğini, satın alabileceğini ve yayınlayabileceğini duyurdu.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ufak çaplı bazı tasarım değişikliklerini test eden WhatsApp'ta iOS kullanıcıları için yeni bir tasarımın test edildiği ortaya çıkmıştı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da yeni bir sefer daha! Çamlıdere-Ulus hattı hizmete başlıyor!

Ankara'da yeni bir sefer daha! Çamlıdere-Ulus hattı hizmete başlıyor!