ANASAYFA Teknoloji WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! Artık gönderilen mesajlar düzenlenebilecek!

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! Artık gönderilen mesajlar düzenlenebilecek!

WhatsApp, mesaj düzenleme özelliğinin tüm iPhone'larda etkili olacağını ifade etti. Bunun ile birlikte mesaj düzenleme özelliğinin detayları belli oldu.
WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! Artık gönderilen mesajlar düzenlenebilecek!

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği tüm iPhone kullanıcıları için aktif hale geldi. Bunun ile birlikte kullanıcılar gönderdikleri mesajları 15 dakika içerisinde artık düzenleyebilecek.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yeni özelliği ile adeta mest ederken kullanıcıların oldukça işine yarayacak yeni özelliklerin detayları da bir bir ortaya çıktı.

Bunun ile birlikte WhatsApp'a gelen mesaj düzenleme özelliğini sadece iPhone kullanıcıları kullanabilecek ve bu özellik sayesinde gönderilen mesajlar 15 dakika içerisinde düzenlenebilecek.

Yani özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar son 15 dakika içinde gönderdikleri herhangi bir mesaja sağ tıklayarak seçenekler menüsünden mesajı düzenleme özelliğini seçerek düzenleyebilecek.

WhatsApp

YENİ ÖZELLİK DEVREDE

Karşı tarafa giden mesajda düzenlendi ibaresi yer alırken mesaj alıcısı nereyi düzenlediğine dair bilgi sahibi olamayacak.

Bunun ile birlikte bilindiği üzere Skype ve Telegram gibi anlık mesajlaşma uygulamalarında mesaj düzenleme özelliği bulunuyor. Şimdi ise WhatsApp Skype ve telegram'da olan özelliğin artık iPhone'larda da olacağını duyurdu. IPhone kullanıcıları artık karşı tarafa gönderdikleri mesajı 15 dakika içerisinde düzenleyebilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Nallıhan Belediyesinden sakatatları çöpe atmayın uyarısı!

Nallıhan Belediyesinden sakatatları çöpe atmayın uyarısı!