ANASAYFA Teknoloji WhatsApp'ta tasarımlar değişiyor! iPhone kullanıcıları dikkat!

WhatsApp'ta tasarımlar değişiyor! iPhone kullanıcıları dikkat!

Milyonlarca kişinin günlük rutinlerinde büyük ölçüde pay sahibi olan WhatsApp, yeni özellikleriyle geliyor. Peki WhatsApp'ın yeni özellikleri nelerdir? İşte detaylar...
WhatsApp'ta tasarımlar değişiyor! iPhone kullanıcıları dikkat!

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformu WhatsApp her geçen gün yeni özellikleriyle adından söz ettiriyor. Milyonlarca kişinin günlük rutinlerinde büyük ölçüde pay sahibi olan WhatsApp'tan şimdi de iPhone kullanıcılarını ilgilendiren bir hamle geldi.

Son olarak ufak çaplı bazı tasarım değişikliklerini test eden WhatsApp'ta iOS kullanıcıları için yeni bir tasarım test edildiği ortaya çıktı.

Böylelikle uygulamanın en son güncellemesini yükledikten sonra bazı beta test kullanıcıları, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlayan yeni eylem sayfalarını deneyebilecek.

Daha önce WhatsApp, belirli olaylar için kullanıcı etkileşimini istemek üzere Apple'ın API'leri tarafından sağlanan eylem sayfalarını kullanıyordu.

WhatsApp, bir görüşmeyi sessize alırken, silerken, temizlerken veya dışa aktarırken de yeni işlem sayfalarını da test ediyor.

Henüz test aşamasında olan tasarımlar önümüzdeki günlerde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ekonomide hareketlilik sürüyor, Euro 28 TL civarını aştı

Ekonomide hareketlilik sürüyor, Euro 28 TL civarını aştı