ANASAYFA Teknoloji WhatsApp'tan açıklama! Mesaj düzenleme özelliğini duyurdu

WhatsApp'tan açıklama! Mesaj düzenleme özelliğini duyurdu

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği ile tüm iPhone kullanıcıları harekete geçti. Yeni özelliğin detayları da bir bir belli oldu.
WhatsApp'tan açıklama! Mesaj düzenleme özelliğini duyurdu

WhatsApp mesaj düzenleme özelliği tüm iPhone kullanıcıları için aktif olurken kullanıcılar gönderdikleri mesajları artık 15 dakika içerisinde düzenleyebilecek.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp kullanıcıların oldukça işine yarayacak yeni bir özellik üzerine çalıştığını açıkladı. Bunun ile birlikte sürekli testler gerçekleştiren WhatsApp şimdi de kullanıcıların oldukça işine yarayacak yeni bir özelliği daha açıkladı.

Birkaç hafta öncesinde mesaj düzenleme özelliğini açıklayan WhatsApp artık tüm iOS kullanıcıları için bu özelliğin Kullanıma sunulduğunu da ifade etmişti. Bunun ile birlikte özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar son 15 dakika içerisinde karşı tarafa gönderdiği mesajı sağ tıklayarak seçenekler menüsünden mesajı düzenli özelliği ile düzenleyebilecek.

Düzenlenen mesajın altında ise düzenlendi ibaresine yer verilirken düzenlenen mesajların önceki hali ise görünmeyecek.

Bunun dışında söz konusu özellik Skype ve Telegram gibi diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında da kullanılıyor.

Ayrıca WhatsApp yeni mesaj düzenleme özelliğini tüm iPhone kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceğini de ifade etti. Bu özellik sayesinde karşı tarafa yanlış mesaj gönderen kişiler düzenli seçeneği ile mesajı düzenleyebilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara Kent Konseyi Başkanından Kurban Bayramı mesajı

Ankara Kent Konseyi Başkanından Kurban Bayramı mesajı