TIKLA İZLE - Berksan Ve Hande Yener’den Yeni Klip ’’Haberi Var...

TIKLA İZLE - Berksan Ve Hande Yener'den Yeni Klip ''Haberi Var Mı?'' Büyük Ses Getirdi

Türk pop müziğinin güçlü isimleri Berksan ve Hande Yener, "Haberi Var Mı" şarkısını beraber seslendirdiler. Sevilen sanatçılar şarkıya bir de klip çektiler. Klip ilk gününden itibaren büyük ilgi gördü.

18 Kasım 2014 - 13:15

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Türk pop müziğinin güçlü isimleri Berksan ve Hande Yener, "Haberi Var Mı" şarkısını beraber seslendirdiler. Sevilen sanatçılar şarkıya bir de klip çektiler. Klip ilk gününden itibaren büyük ilgi gördü.    Şarkıyla aynı ada sahip olan maxi single çalışması ile geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Berksan, Hande Yener ile seslendirdikleri "Haberi var mı" şarkısı için yine sevilen sanatçı ile kamera karşısına geçti.   Klip çekimlerinde oldukça eğlendikleri görülen ikili, Bedük yönetmenliğinde dikkat çekici bir klip hazırladılar. Sözü Berksan, müziği ise Talib Kuluev'e ait olan şarkı, uzun süre listelerde üst sıralarda yer alacağa benziyor.   Hande Yener ve Berksan'ın hareketli klipleri Haberi Var Mı, internette yayınlandığı ilk gün binlerce kişi tarafından seyredilerek büyük ilgi gördü.   İşte Hande Yener ve Berksan'dan "Haberi Var Mı?" şarkısının klibi:       HABERİ VAR MI ŞARKI SÖZLERİ   Haberi var mı? Haberi var mı?
Başka bir eli tuttuğumdan, mutluluğumdan,
Unuttuğumdan, konu kapandı,
Haberi var mı?
Bende bir bilgi var,
Çok soğukmuş oralar,
Nasıl düzelicek sendeki havalar,
Herşeyin bir ilki var,
Bu kalbin bi fikri var,
Biraz geziyoruz, deniyoruz bu aralar.
Ağlar ağlar, duysa ağlar.
Ona dünya dar bu zamanlar,
Anlar anlar durumu anlar,
Seni bulmak zor bu zamanlar.         HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.    
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x